Jak pobrać macOS High Sierra ze sklepu Mojave App Store?


18

Korzystam z wersji beta macOS Mojave i chcę pobrać High Sierra do kolejnej instalacji.

Nie znajduję go w nowym App Store, może dlatego, że aktualizacja systemu operacyjnego jest teraz w Preferencjach systemowych.

Próbuję link z wersji online: https://itunes.apple.com/us/app/macos-high-sierra/id1246284741?mt=12, ale przycisk Pobierz jest wyłączony.

Masz pomysł, aby go pobrać?


Zakładam, że nie masz możliwości VM, żaden inny komputer Mac dla mojej odpowiedzi. Jeśli masz inne, możesz po prostu pobrać je z systemu operacyjnego innego niż mojave.
bmike

Rzeczywiście nie ma VM. I to dla innego komputera Mac, którego dysk twardy jest martwy, więc nie ma odzyskiwania. I chcę zachować Mojave.
Bastien,

2
Nadal możesz uruchomić odzyskiwanie z martwym wewnętrznym HD. nie martw się, utrzymując tę ​​odpowiedź otwartą / bez odpowiedzi - po prostu chciałem dać ci opcje, jeśli naprawdę potrzebujesz instalacji bardziej niż potrzebujesz, aby utrzymać Mojave w pobliżu. Spodziewałbym się, że w pewnym momencie Apple podświetli ten konkretny plik do pobrania w nowym App Store - nawet jeśli będzie to w momencie wydania ogólnej wersji.
bmike

Odpowiedzi:5

Opracowałbym każdy z kroków podanych poniżej, ale byłoby to trudne bez wiedzy na temat obecnego podziału na partycje i modelu / roku komputera Mac.

  1. Zmniejsz partycję zawierającą Mojava i dodaj nową jhfs+.

  2. Uruchom odzyskiwanie do Internetu i zainstaluj wersję systemu macOS dostarczoną z komputerem Mac.

  3. W razie potrzeby zaktualizuj bieżący system macOS.

  4. Pobierz High Sierra z App Store.

  5. (Opcjonalnie) Usuń nową partycję i odzyskaj wolne miejsce.


2

Proces kasowania i instalacji jest zawsze opcją, ponieważ HD odzyskiwania zaoferuje pobranie najnowszej wersji systemu operacyjnego. Zawsze możesz podłączyć zewnętrzny dysk USB i uruchomić komputer w celu odzyskania Internetu i zainstalować wysyłający system operacyjny na zewnętrznym - pozostawiając Mojave działającą na głównej pamięci. Będziesz mieć wersję wysyłkową systemu operacyjnego, aby pobrać instalator, jeśli tak naprawdę potrzebujesz, zamiast tylko szybkiego wyczyszczenia i ponownej instalacji.


0

Apple nie pozwala pobrać systemu operacyjnego wcześniejszego niż ten, który masz na komputerze Mac. Potrzebujesz Maca z systemem High Sierra lub starszym, aby móc pobierać z App Store.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.