Jak mogę pobrać darmową muzykę z Internetu do iTunes na iphone / ipad bez korzystania z Mac / PC?


13

W Internecie jest mnóstwo zespołów oferujących swoją muzykę jako bezpłatne pliki do pobrania na swoich stronach internetowych. Albo jako zamki błyskawiczne lub bezpośrednie pobieranie plików mp3. W jaki sposób użytkownicy iphone / ipad mogą odtwarzać muzykę przez itunes, nie biorąc objazdu mac / pc i bez jailbreackingu?

Odpowiedzi:


4

Nie ma możliwości pobrania pliku mp3 przy użyciu tylko urządzenia z systemem iOS do późniejszego wykorzystania przez aplikację Muzyka na wspomnianym urządzeniu z systemem iOS.

Masz dwie opcje:

  1. Pobierz muzykę za pośrednictwem aplikacji iTunes na iDevice.
  2. Pobieraj muzykę na Maca / PC i synchronizuj się z iDevice.

... przepraszam za downvote, czy możesz wyjaśnić, co masz na myśli mówiąc „bezpośrednio”? To niejednoznaczne stwierdzenie.
hhh

Przez „bezpośrednio” mam na myśli korzystanie z urządzenia z systemem iOS w celu wejścia na stronę internetową, w której można pobrać pliki .mp3. Odpowiednio zaktualizowałem odpowiedź.
Matias Vad

1
Dziękuję, to jest teraz sfałszowane oświadczenie w mojej odpowiedzi, gdzie pokazuję, że jest to możliwe dzięki iCab Mobile. Wymagany jest tylko iPad. Przepraszam, ale -1 zostaje, chyba że poprawiono.
hhh

2

W zależności od sposobu, w jaki dostarczane są pliki audio, możliwe jest załadowanie ich do GoodReadera bezpośrednio z sieci i odtworzenie z nich. Ale nie ma możliwości załadowania ich do Muzyki bezpośrednio w iDevice.


Czy czytnik byłby w porządku, gdyby zawierał bezpośrednie linki mp3?
AyKarsi

1
Tak, dopóki masz adres URL pliku mp3, GoodReader może go pobrać i odtworzyć.
nohillside

czy czytnik będzie także przechowywał go lokalnie, do późniejszego ponownego użycia? na przykład czy jest pomocne, jeśli użytkownik pobiera cały album?
AyKarsi

Tak, możesz je przechowywać lokalnie lub zsynchronizować z iCloud (lub innymi usługami przechowywania w chmurze).
nohillside

Nie mogłem pobrać plików MP3 z SoundCloud do GoodReader, tylko przechowuje HTML i linki. Moja odpowiedź również przechowuje pliki :)
hhh

0

iCab Mobile - przeglądarka tutaj pobiera pliki do własnego katalogu w aplikacji, a następnie możesz otwierać rzeczy w zewnętrznym programie, powiedzmy DropBox. Ma pewne problemy z niektórymi formatami, ale jest hack: możesz zipować rzeczy, a potem na pewno zadziała. Działa przynajmniej z plikami PDF, MP3 i ZIP.

Poniżej znajdziesz dowód, użyłem ścieżek dźwiękowych tutaj . I nie korzystałem z iTunes - tylko iPad, wolny od więzienia iTunes: D

enter image description here

enter image description here


Kluczowe pytanie brzmi: czy działa dla mp3 i zipów zawierających mp3?
nohillside

@patrix tak, zobacz mój zaktualizowany dowód, baw się dobrze: D
hhh

... teraz następnym krokiem jest dostanie muzyki do programów takich jak DJay, VJay i GarageBand, aby ją dostroić. Jeszcze nie udało mi się zrobić tego za pomocą iPada. DropBox nie ma "Open In External" -program. Gdyby ktoś znalazł sposób na złamanie tej układanki, byłbym bardzo szczęśliwy: D
hhh

Dałem temu minus, ponieważ tak naprawdę nie jest to odpowiedź na pierwotne pytanie, które określa: „W jaki sposób użytkownicy iphone / ipad mogą uzyskać muzykę odtwarzane przez itunes ? przez kabel (jeśli masz komputer Mac / PC).
Matias Vad

2
@MatiasVad Nie, nie masz zamiaru rezygnować z tego, myślę, że twój downvote to zemsta. Na obrazku widać, że jest to możliwe do odtworzenia przez aplikację muzyczną, a Twoje stwierdzenie jest błędne. Nazywam to „hacky”, żeby mieć bałagan na laptopie / pulpicie, jest to takie proste. Potrzebowałem tylko iPada, bardzo lubię tę aplikację - i nie jestem jailbreakiem :) Czy mógłbyś określić, co rozumiesz przez określenie „Music.app”? Dlaczego taka dziwna kropka? Mam tylko iPada, więc mogę nie znać twojej terminologii.
hhh

-1

Podczas „podglądu” MP3 w Safari lub Mail na iPadzie, w kilku poprzednich wersjach IOS, masz opcję „Otwórz w”, aby umieścić plik w dowolnej zainstalowanej aplikacji, która może akceptować pliki. Wiele takich aplikacji może odtwarzać pliki MP3. „Music” (wcześniej znany jako iTunes) nie będzie jednak na liście.

Nic przeciwko GoodReaderowi lub iCabowi, ale żaden nie jest obowiązkowy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.