Czy iPhone można przywrócić z kopii zapasowej iPoda Touch?


9

Jeśli mam kopię zapasową iPoda Touch na moim komputerze, czy iPhone może ją przywrócić? Co powiesz na odwrót?

Odpowiedzi:


11

Zgodnie z tym postem na forum , ktoś zrobił to z sukcesem.

Pracowałem dla mnie bezbłędnie.
Właśnie aktywowałem mój nowy iPhone 3GS, a następnie iTunes zaproponował, że skonfiguruję go jako nowy iPhone lub przywróci go z kopii zapasowej iPoda Touch, którą zrobiłem. Jak dotąd żadnych problemów ...


Jedyny problem, jaki mogę wymyślić, to to, czy urządzenie, które przywracasz TO, ma niższe oprogramowanie wewnętrzne niż urządzenie, które wykonało kopię zapasową. iTunes zwykle to odrzuca. (Jest to jednak bardzo mało prawdopodobne w przypadku przywracania iPoda Touch do iPhone'a.) Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jeśli w przywracaniu brakuje plików, których potrzebuje iPhone (informacje o operatorze itp.), Są one tworzone tak, jakby były przywrócone do ustawień fabrycznych. - imponująco solidna decyzja tego, kto zrobił to w zespole iOS;) Po przywróceniu możesz zobaczyć pasek ładowania iOS tak, jak po resecie - w porządku, to tylko te pliki są wypełniane.
Kelly

0

Tak, mogę potwierdzić to Dzieło na podstawie mojego doświadczenia. Cała moja muzyka i kontakty z iPoda touch zostały magicznie przywrócone do iPhone'a 4S.


0

Będzie to zależeć tylko od wersji iOS, ponieważ skrypt Apple nie akceptuje obecnie iOS mniejszej niż 8 (to się nazywa obniżenie wersji). Ale jeśli chcesz wykonać „Uaktualnienie” (lub przywrócić z wersji do tej samej wersji), abyś nie miał z tym problemu, nawet z różnymi urządzeniami.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.