Jakie są minimalne wymagania dotyczące MacBooka do tworzenia aplikacji na iOS?


9

Chcę kupić MacBooka, aby tworzyć aplikacje na iOS. Jakie są minimalne wymagania?


1
Nie jestem w 100% pewien, ale jeśli zastanawiasz się nad zakupem drugiej ręki, musisz mieć zainstalowany system Snow Leopard dla zestawu SDK dla systemu iOS, a zatem potrzebujesz komputera Mac z procesorem Intel.
ingh.am

@ ing0 gotcha, planowałem ten.
chromedude

^^ Właśnie sprawdzam :) Czy widziałeś nowego MacBooka Airs? Model 11 "wygląda ładnie i ma teraz podobną specyfikację do mojego MacBooka! Właśnie do tego dostałem dysk SSD, w którym Air ma niestandardową pamięć flash - ale jest tego wart!
ingh.am

@ ing0 Nie widziałem ich osobiście, ale widziałem zdjęcia i zdecydowanie zastanawiam się nad ich zakupem. Więc myślisz, że wystarczy 11
cali

W tej chwili mam MacBooka z 128 dyskami SSD i 4 GB pamięci RAM i to dużo. Nie byłoby tak miło z mniejszą ilością pamięci RAM i możesz chcieć podłączyć do niego monitor! Więcej niż wystarczająca ilość do opracowania. Nie jestem pewien co do szybkości niestandardowej pamięci flash firmy Apple, ale wciąż musi być szybka!
ingh.am

Odpowiedzi:


7

Dzisiaj wybrałbym MacBooka Pro 15 ”lub 17”. Pozwolą ci pracować z symulatorem iPada w jego natywnej rozdzielczości. Jest trochę za duży, aby uruchomić pełnowymiarowy na modelach 13 ", więc zawsze kończę na połowie wielkości, co jest mniej niż idealne. Nawet jeśli nie planujesz teraz tworzyć iPada, Nadal planuję zakup sprzętu w oparciu o tę możliwość. Prawdopodobieństwo, że zrobisz programowanie na iOS i nigdy nie zbudujesz dla iPada, jest dość niskie.

Poza problemami z symulatorem lubię mieć jak największy ekran podczas programowania. Mam 13-calowego MacBooka Pro, ale podłączam go do 24-calowego monitora, kiedy siedzę przy biurku. Jeśli jesteś podobny do mnie, 17-calowy byłby idealny, jeśli nie chcesz mieć drugiego ekranu.

Jednak Apple organizuje jutro specjalne wydarzenie poświęcone Macowi i nigdy nie jest dobrym pomysłem kupowanie komputera Mac tak blisko jednego z tych wydarzeń. Cała linia laptopów ma zostać zaktualizowana i pojawiły się (niepotwierdzone) spekulacje, że wszelkie nowe modele mogą działać przy wyższych rozdzielczościach ekranu, szczególnie na mniejszym końcu tego zakresu.


2
+1 za zalecenie MBP 15 ". Rozmiar ekranu 17" jest niezły, ale o ile mi wiadomo, nie jest to przenośny laptop. Przejście z mojego 21-calowego wyświetlacza kinowego na 15-calowy MBP może być trudne, ale nie tak bardzo, że nie mogę pracować podczas podróży.
Philip Regan,

dzięki, więc powiedziałbyś 15 "lub 17". Mam komputer o przekątnej 15,6 cala i podoba mi się rozmiar ekranu, ale tak naprawdę nie jest on zbyt przenośny. Skłaniam się ku uzyskaniu 13-calowego i 27-calowego monitora, ponieważ myślę, że przez większość czasu będę go rozwijał Jak myślisz, ile powinna mieć pamięć RAM i HD? Myślisz, że MacBook Air 4 GB / 256 GB 13 "2010 będzie działał przynajmniej, kiedy nie będę przy biurku?
chromedude

Widzicie, dlatego powiedziałem, żeby nie kupować aż po wydarzeniu. :) 13-calowy MBA wygląda świetnie. Zobaczmy, czy Philip chce ponownie włączyć się do tego, gdy mamy nowy sprzęt do oceny.
Ben Wyatt,

Tak, słyszałem o tym wydarzeniu i czekałem ... Cieszę się, że czekałem, ale teraz muszę wymyślić, jak wymyślić taką kwotę (trochę dla licealisty).
chromedude

0

MacBook Pro 13 "z zewnętrznym wyświetlaczem (22 lub 24 cale), klawiaturą i myszą.

Później możesz go uaktualnić za pomocą 8 GB pamięci i zmienić dysk na dysk SSD lub dysk hybrydowy, jeśli potrzebujesz większej wydajności.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.