Możliwości, gdy nie używasz odświeżania aplikacji w tle


3

Podoba mi się pomysł odświeżania aplikacji w tle na iPhonie, że za każdym razem, gdy ponownie ją otwieram, na ekranie pojawiają się nowe treści. Czy jednak ktoś może oświecić mnie, co się stanie, jeśli nie włączę odświeżania aplikacji w tle? Czy aplikacja będzie nadal aktualizować zawartość po jej ponownym otwarciu, biorąc pod uwagę możliwość, że po odświeżeniu tła aplikacja po ponownym otwarciu zajmie teraz chwilę odświeżenie zawartości. Czy opcja odświeżania w tle wpływa na podstawowe funkcje aplikacji?

Odpowiedzi:


3

Dzięki odświeżeniu w tle aplikacja mniej więcej pozwala iOSowi odświeżyć dane. Jeśli ta opcja jest wyłączona, od aplikacji zależy sposób odświeżania danych (podczas aktywacji, na żądanie użytkownika itp.). Nie ma wtedy ogólnego mechanizmu działania.


Więc kiedy odświeżanie w tle jest wyłączone, nie wpływa to na podstawowe działanie / funkcjonowanie aplikacji?
NEWTONINSPIRED

1
@NEWTONINSPIRED To prawdopodobnie zależy od tego, co faktycznie robi aplikacja podczas odświeżania tła. Jeśli masz problemy z określoną aplikacją, skontaktuj się z obsługą klienta lub zadaj nowe pytanie opisujące konkretny problem, który chcesz rozwiązać.
nohillside

0

Dwie korzyści, które uzyskasz po wyłączeniu „Odświeżania w tle” to:

  • Zwiększy to żywotność baterii.

  • Jeśli używasz danych mobilnych, z wyłączonym „odświeżaniem tła”, zapobiegnie to niepotrzebnemu wykorzystaniu twoich danych.

Jeśli chodzi o aplikacje, które faktycznie odświeżają się po otwarciu, nawet nie zauważysz różnicy.


Szukamy długich odpowiedzi, które zawierają wyjaśnienia i kontekst. Nie udzielaj odpowiedzi w jednym wierszu; wyjaśnij, dlaczego Twoja odpowiedź jest poprawna, najlepiej z cytatami. Odpowiedzi, które nie zawierają wyjaśnień, mogą zostać usunięte.
IconDaemon,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.