Zewnętrzny dysk maszyny czasu wyrzuca się przed zakończeniem tworzenia kopii zapasowej


3

Tworzę pierwszą pełną kopię zapasową na nowym dysku 3 TB. Potrzebne będą raporty czasu nieco ponad 1 TB. Napęd zwraca komunikat o rozłączeniu, a wehikuł czasu zatrzymuje się co każde 100-300mb.

Mój komputer Mac obsługuje system High Sierra OS - 10.13.5


1
Cześć. Czy Twoim ostatecznym celem jest ustalenie, czy sprzęt jest stabilny, czy uzyskanie jednej dobrej kopii zapasowej? Czy możemy wiedzieć, czy otrzymasz powiadomienie, że dysk został nieoczekiwanie wysunięty? Użyj powyższej kontrolki edycji, aby odpowiedzieć na te pytania / wyjaśnić, czego szukasz w głównym poście - te komentarze są raczej tymczasowymi sugestiami do edycji i można je usunąć.
bmike

Odpowiedzi:


1

Wygląda na to, że połączenie z dyskiem nie jest stabilne. Spróbuj użyć innego kabla i zmienić porty na komputerze Mac i na dysku zewnętrznym, jeśli ma wiele portów.

Jeśli problem będzie się powtarzał, urządzenie prawdopodobnie jest wadliwe i wymaga wymiany / naprawy.


0

Kopiowanie 100 MB powinno być dość szybkie na nowym dysku z USB 3 i komputerem Mac, który go obsługuje, więc otworzyłem aplikację konsoli (użyj reflektora lub znajdę ją w / Aplikacje / Narzędzia) i sortuję wiadomości na kopii zapasowej

Jeśli nie widzisz żadnych komunikatów, być może potrzebujesz narzędzia wiersza poleceń tmutil, więc znajdź aplikację terminalową i wpisz powyższe znaki pogrubioną czcionką i zgłoś / ewentualnie nowy wątek.

Zgaduję, że możesz skopiować pliki na dysk i nie widzę problemu, w którym dysk się wysuwa, a chodzi raczej o przedwczesne zatrzymanie tworzenia kopii zapasowej (lub nawet nie rozpoczęcie pracy).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.