Problem z instalacją dysku SSD „JetDrive 720” w MBP Retina pod koniec 2012 r


2

Mam Retina MacBook Pro pod koniec 2012 roku z systemem OS X High Sierra w wersji 10.13.4. Zdecydowałem się na aktualizację mojego dysku SSD, ponieważ 120 GB to za mało, dlatego kupiłem dysk twardy JetDrive 720 SSD (240 GB) od Amazon, aby wykonać aktualizację DIY.

Powinno to być całkiem proste, ale mam następujący błąd, gdy próbuję sklonować oryginalny dysk na nowy dysk.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Postępowałem zgodnie z instrukcjami producenta, ale to po prostu nie działa. Instrukcje: Podręcznik Transcend JetDrive 720

Podejrzewam, że problem dotyczy APFS.


1
Czy za pomocą Narzędzia dyskowego możesz podzielić dysk na partycje i skasować go?
Allan

1
Obecnie próbuję jednej opcji: pobrałem oprogramowanie Carbon Copy Cloned i do tej pory wydaje się, że klonuje Macintosh HD na JetDrive. Jeśli to nie zadziała, spróbuję podzielić na partycje.
JCassio

1
Wyglądało na to, że działa bezbłędnie!
JCassio

Odpowiedzi:


1

Rozwiązaniem było pobranie oprogramowania Carbon Copy Cloner, ponieważ najwyraźniej Narzędzie dyskowe i APFS stworzyły błąd po aktualizacji High Sierra. Wystarczy podłączyć napęd JetDrive lub inny dysk, postępuj zgodnie z instrukcjami i naciśnij „klonuj”. To powinno działać dla wszystkich.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.