Jak ukryć baner „Otwórz w aplikacji” w Safari na iPhonie?


3

Gdy przeglądam niektóre zdjęcia w witrynie Safari w telefonie iPhone 6 w systemie iOS 11, na górze pojawia się baner sugerujący otwarcie zdjęcia w aplikacji Zdjęcia Google (jak widać poniżej): wprowadź opis zdjęcia tutaj

Z powodów, które nie są warte wchodzenia, nie chcę używać do tego aplikacji Zdjęcia Google, chcę korzystać z Safari, ale bez banera „Otwórz w aplikacji Zdjęcia Google”. Jak mogę to zrobić?

Odpowiedzi:


1

Znalazłem sposób na to: otwórz photos.google.comw Safari, a następnie przypnij stronę do ekranu głównego iPhone'a w następujący sposób:

  • Kliknij ikonę udostępniania (tzn. Pole ze strzałką skierowaną w górę).
  • Kliknij szarą ikonę „Dodaj do ekranu głównego”.
  • Wprowadź etykietę ikony, która zostanie dodana do ekranu głównego.
  • Dotknij „Dodaj” lub na klawiaturze „Gotowe”.

Gdy wywołujesz Safari za pomocą ikony przypiętej strony, photos.google.compojawia się pełny ekran bez banera na temat aplikacji Zdjęcia Google.


0

Obecnie użytkownicy końcowi nie mogą ukryć baneru aplikacji, jeśli witryna zdecyduje się go wyświetlić. Jeśli strona internetowa nie zapewnia możliwości ukrycia banera, nie można tego ukryć po fakcie.

Jeśli twoje urządzenie jest zepsute, możesz zainstalować NoAppBanners ze strony https://repo.auxiliumdev.com/ .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.