Czy bateria odnowionego Macbooka Pro jest nowa?


18

Czy przy zakupie odnowionego Macbooka bezpośrednio od Apple bateria jest nowa? Nie mogę znaleźć ostatecznej odpowiedzi na ich stronie internetowej lub w Internecie. Obawiam się, że oszczędności wynikające z zakupu remontu zostaną anulowane poprzez konieczność wymiany baterii w niecały rok.


Gdy już go masz, możesz sprawdzić liczbę cykli ładowania.
Graeme Hutchison,

Rozumiem, że mogę to sprawdzić po zakupie. Miałem nadzieję dowiedzieć się przed zakupem odnowionego modelu.
Zach Green

1
możesz go kupić, a jeśli nie jesteś zadowolony, masz 14 dni na jego zwrot. Jeśli naprawdę nie jesteś zadowolony z zakupu Macbooka z baterią i kilkoma wprowadzonymi zmianami, będzie wiele innych rzeczy, które powstrzymają Cię przed poleceniem.
Graeme Hutchison,

kilka nie stanowi problemu; Problem stanowi 1/2 z dostępnych cykli akumulatora.
Zach Green

Jeśli masz na myśli dosłownie „za mniej niż rok”, będziesz objęty gwarancją - remonty są objęte taką samą gwarancją jak nowe maszyny i kwalifikują się do AppleCare w dokładnie taki sam sposób (tzn. Możesz kupić klimatyzację w dowolnym momencie przed 1- rok gwarancji wygasa).
JRobert

Odpowiedzi:


17

Zadzwoniłem do działu wsparcia sprzedaży firmy Apple i zapytałem, jakie są ich zasady dotyczące baterii w odnowionym Macbooku. Ich odpowiedzią jest to, że bateria zostanie wymieniona, jeśli ma wadę, ale jeśli nic z nią nie jest nie tak, laptop będzie zawierać oryginalną baterię, która może mieć wiele cykli lub nie.


1

To nie odpowiada na twoje pytanie, a jedynie stanowi punkt danych, ale mój odnowiony MacBook Air (zakupiony bardzo późno w grudniu 2011 r.) Ma obecnie jeden cykl na akumulatorze. Nie sprawdziłem maszyny, kiedy wyszła z pudełka, ale wyobrażam sobie, że prawdopodobnie otrzymałem zero cykli, gdy ją otrzymałem (ponieważ prawdopodobnie włożyłem w to ten cykl sam w miesiącu, w którym miałem) .


1
Jako drugi punkt danych ostatecznie kupiłem odnowionego MacBooka Pro, który miał 3 cykle po wyjęciu z pudełka.
Zach Green

0

mój miał 3 cykle, kiedy go otrzymałem. obecnie pozostało 7% życia i jeszcze go nie naliczyłem, odkąd go dostałem.


0

Właśnie otrzymałem odnowiony MacBook Pro 2015 dzisiaj (20 kwietnia 2017 r.), A cykle zasilania pokazują 0. Produkt wygląda również zupełnie nowy.

Kupiłem już kilka odnowionych iPadów i to samo.

Sądzę, że jedynym sposobem, w jaki Apple pozostawia oryginalną baterię, jest to, że ma stosunkowo niską liczbę cykli zasilania. Apple chce, abyś kupował od nich odnowione produkty. I stoję przy tym. Każdy odnowiony produkt, który kupiłem za ich pośrednictwem, wygląda jak nowy. Warty tego!


0

Pracownik Apple (nie pracownik sklepu) powiedział mi, że większość komputerów do odnowienia to po prostu zwroty i otwarte pudełka, a nie komputery, z których faktycznie korzystali.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.