iPhone: Block One Website & Only One Website


2

Potrzebuję sposobu na zablokowanie jednej witryny na iPhonie, pozostawiając dostępną treść dla dorosłych.

Bardzo dobrze znam ograniczenie blokowania treści dla dorosłych na iPhonie, ale liczba witryn blokowanych przez tę funkcję jest absurdalna. Blokuje wszystko, co wspomina o zdrowiu mężczyzn / kobiet, a nawet strony kluczowe dla życia studenckiego mojego uniwersytetu. (I nie, nie mogę po prostu umieścić ich na białej liście, ponieważ wszystkie mają różne drzewa domen i blokuje krótką stronę logowania, która pojawia się przed zakończeniem wspomnianego logowania).

Patrzyłem również na aplikacje takie jak Zero Willpower , ale te wydają się działać tylko z safari. (Używam chrome).

Czy jest jakiś sposób, aby zezwolić na dostęp do wszystkich stron internetowych i zablokować tylko jedną? (Być może sposób na umieszczenie na białej liście wszystkich witryn pod sztandarem „treści dla dorosłych”, a następnie umieszczenie na czarnej liście docelowej witryny).


Ponieważ chodzi o chrome, nie możemy tak naprawdę pomóc

Odpowiedzi:


1

Jest sposób, ale wymaga umiejętności technicznych i pieniędzy. Zdobądź prywatny serwer, skonfiguruj na nim serwer VPN i zablokuj dostęp do strony internetowej przez VPN. Następnie użyj Apple Configurator, aby zmienić telefon w zarządzane urządzenie i zmusić go do korzystania z prywatnej sieci VPN przez cały czas.


Muszę przyznać, że nie mam umiejętności technicznych, aby to zrobić. Mogę się również mylić, ale wygląda na to, że to rozwiązanie nie zadziałałoby, jeśli nie masz stałego dostępu do serwera VPN. Zatem użycie alternatywnych danych wi-fi lub danych komórkowych by je ominęło.
Python Cheese

1
@PythonCheese Dlatego musisz użyć Apple Configurator, aby skonfigurować telefon tak, aby cały czas korzystał z VPN.
Mike Scott,


0

Możesz użyć aplikacji, która tworzy sieć VPN tylko na twoim urządzeniu lokalnym. Aplikacją, która może to zrobić i mogę polecić, jest AdGuard Pro ( https://adguard.com/en/adguard-ios-pro/overview.html ). Dzięki tej aplikacji możesz całkowicie zablokować określoną stronę internetową lub całą listę stron internetowych.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.