macOS Mojave (Developer Beta) - Zmiana agenta użytkownika Safari nie jest trwała


2

Próbuję ustawić stałego nowego agenta użytkownika dla przeglądarki Safari na macOS Mojave (Developer Beta 10.14.0). Jednak nie działa i zmienia się domyślnie za każdym razem. Uruchomiłem poniższą komendę, ale nic nie wydaje się robić. Czy zachowanie się prawdopodobnie zmieniło?

defaults write com.apple.Safari CustomUserAgent "\"Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/419 (KHTML, like Gecko) Safari/419.3\""

1
Aktualnie dostępna jest pierwsza wersja beta systemu MacOS Mojave 10.14. Zaktualizowano pytanie, aby odzwierciedlić fakt, że wersja beta systemu operacyjnego prawdopodobnie zawiera błędy i może ulegać zmianom w krótkich odstępach czasu.
Nimesh Neema

4
Jeśli wygląda to na wadę, zgłoś to firmie Apple w zwykły sposób dla betów dla programistów
nohillside

Odpowiedzi:


5

Jeśli coś przestanie działać (lub nie działa zgodnie z oczekiwaniami) po uaktualnieniu do wersji beta Mojave najbardziej prawdopodobną przyczyną jest błąd w macOS (dlatego w końcu nazywa się Beta). Najlepszym sposobem działania jest zgłoszenie tego firmie Apple przy użyciu zwykłych kanałów zwrotnych dla wersji beta, najlepiej w sposób, który ułatwi Apple odtworzenie problemu.


5
@Josh Mówimy tu o wersji beta dewelopera, której Apple używa do zbierania opinii / zgłoszeń błędów. Publikowanie błędów w AD nie poprawia produktu, zgłaszając je firmie Apple.
nohillside

@josh Proszę to zrobić. Nie jestem częścią Dev Dev, więc nie mam szczegółów
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.