Czy można kupić Apple Care po pęknięciu ekranu w ciągu 30 dni od zakupu w innym kraju?


1

Kupiłem iPhone'a X w Japonii, a teraz jestem w Chinach. Podczas pobytu w Chinach upuściłem iPhone'a X i ekran jest pęknięty.

Teraz chcę kupić Apple Care, jeśli to możliwe, aby zastąpić mojego iPhone'a X. Ale problem polega na tym, że kraj, w którym kupiłem iPhone'a i gdzie teraz mieszkam, jest inny, a zwykle nie mogłem uzyskać serwis naprawczy w obcym kraju; kiedy zapytałem pracowników w Chinach, zanim ekran zostanie złamany, czy mogę zmienić mój iPhone, ponieważ ekran jest tak powolny, aby odpowiedzieć, odpowiedzieli, że chociaż naprawa jest możliwa (za opłatą), nie jest możliwe zmiana iPhone, ponieważ model różni się w zależności od kraju.

Zapytałem również pracowników jednego z oddziałów chińskiego sklepu Apple i stwierdzili, że naprawa pęknięć ekranu odbywa się poprzez wymianę iPhone'a. Kosztuje 4588 RMB.

Nie mam nic przeciwko utracie japońskiej wersji iPhone'a, a zamiast tego uzyskaniu wersji chińskiej, zwłaszcza że japoński iPhone ma dźwięk migawki w aparacie. Ale czy możliwe jest dołączenie do wsparcia Apple Care po złamaniu mojego iPhone'a, aby uzyskać zamiennik, nawet w obcym kraju ?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.