Ocena lub przeglądanie aplikacji ze sklepu App Store w systemie iOS zawsze po cichu kończy się niepowodzeniem. Jak naprawić?


1

Ilekroć oceniam lub oceniam aplikację w App Store na iOS, nigdy nie zapisuje oceny ani recenzji. Wygląda na to, że początkowo zapisuje ocenę / recenzję, ale jeśli przejrzę inną aplikację w sklepie i wrócę do poprzedniej, recenzja nie zostanie zapisana. Jeśli zamknę App Store i otworzę ją ponownie, ocena / recenzja zniknie.

Mogę powiedzieć, że zdecydowanie jestem zalogowany w App Store, ponieważ widzę wszystkie moje zakupy i rejestruję nowe aplikacje na moim koncie.

Jak uzyskać prawidłowe działanie systemu oceny / recenzji?


2
Jak długo czekasz na sprawdzenie? Czasami może upłynąć dzień lub dwa, zanim oceny / recenzje zostaną wyświetlone. Jeśli aplikacja nie ma wystarczającej liczby recenzji, Apple nic nie pokaże, dopóki recenzje nie osiągną minimalnej liczby.
fsb

1
Recenzje są publikowane w dobrze znanych aplikacjach, które mają o wiele więcej niż wystarczającą liczbę recenzji. Publikowane przeze mnie recenzje nigdy nie są przyklejane bez względu na to, jak długo czekam.
user1258361

1
Czy wszystkie te próby dotyczą tego samego urządzenia? Czy możesz wypróbować inne urządzenie?
fsb

1
Przetestowałem to na komputerze Mac, zalogowałem się na konto Apple i nie mogę wyświetlić zakupów aplikacji. Jak mogę zobaczyć moje zakupy w App Store na iOS na urządzeniu innym niż iOS?
user1258361

1
Zalogowałem się na moim koncie Apple w iTunes i byłem w stanie wyświetlić ikony moich zakupów, ale nie było nawet możliwości ich kliknięcia, aby wyświetlić stronę App Store i napisać recenzję. Jest to irytujące i spada znacznie poniżej standardu interfejsu użytkownika / dostępności, którego oczekiwałbym od Apple.
user1258361

Odpowiedzi:


0

Masz działające rozwiązanie po złożeniu zgłoszenia do pomocy technicznej.

Kliknij „Napisz recenzję”, aby otworzyć interfejs przeglądu długich formularzy. Nie klikaj gwiazd na górze; jeśli dowolna liczba z nich jest już podświetlona po otwarciu interfejsu do przeglądania długich formularzy, kliknij po lewej stronie pierwszego (tak jakbyś chciał nadać aplikacji niewidoczną ocenę 0 gwiazdek), aby ją wyczyścić.

Napisz tytuł i wyjaśnienie swojej recenzji jak zwykle, kliknij Wyślij, a zostaniesz poproszony o przypisanie kilku gwiazdek. Teraz możesz kliknąć liczbę gwiazdek i zapisać / wysłać recenzję.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.