Czy wiadomości mogą wyświetlać znacznik czasu każdej przychodzącej wiadomości?


9

Rozmawiałem z kimś przez Messages.app na moim iPhonie, a oni przesłali mi wiadomość „zadzwoń za 20 minut”. Nie było mojego telefonu, kiedy go wysłali, więc nie wiedziałem, kiedy wysłali wiadomość, i dlatego nie wiedziałem, kiedy zadzwonić.

Wiem, że Messages.app wyświetla czas rozpoczęcia nowych rozmów, ale chcę tylko uzyskać czas dla określonej wiadomości.

Stuknij i przytrzymaj, a następnie stuknij dwukrotnie wiadomość, po prostu podaj element kontekstowy „Kopiuj”.

Jak mogę sprawdzić godzinę przychodzącej wiadomości?


nie da się tego zrobić, dopóki nie złamiesz (zhakujesz) swojego iPhone'a.

1
W iOS 7, który wciąż jest w wersji
zapoznawczej dla

1
iOS 7, który jest teraz na wolności, może wyświetlać znaczniki czasu dla każdej wiadomości. Podczas rozmowy przesuń palec od prawej do lewej. (Dosłownie krzyknąłem „w końcu!”, Siedząc przy biurku, kiedy o tym czytałem.)
duozmo 24.09.2013

@ Aphex5 - niesamowite! Właśnie tego spróbowałem i działało pięknie. Jeśli opublikujesz to jako odpowiedź, zaakceptuję to.
mskfisher

Odpowiedzi:


7

iOS 7, który jest teraz na wolności, może wyświetlać znaczniki czasu dla każdej wiadomości. Podczas rozmowy przesuń palec od prawej do lewej.

Teksty pokazujące znaczniki czasu

Zdjęcie: The Verge

(Dosłownie krzyknąłem „w końcu!”, Siedząc przy biurku, kiedy o tym czytałem).


2

Udało mi się wyświetlić znacznik czasu najnowszej wiadomości, wracając do głównego menu Wiadomości.
Wyświetlał znacznik czasu ostatniej aktywności obok każdej rozmowy, a ponieważ nie wysłałem odpowiedzi, ostatnią wiadomością była wiadomość „zadzwoń za 20 minut”.

Nadal nie mogę znaleźć sposobu, aby uzyskać znacznik czasu dowolnej przychodzącej wiadomości, ale rozwiązało to mój bezpośredni problem.


0

Główna odpowiedź na to pytanie brzmi:

Na samym urządzeniu iOS, od wewnątrz Messages.app, bez względu na to, czy wiadomości są standardowymi wiadomościami SMS, czy iMessage; Wyświetlane są tylko okazjonalne znaczniki czasu i czas ostatniej wiadomości na liście przeglądu. Nie ma innego mechanizmu wyświetlania czasów wiadomości.


Nie może być sposób, aby uzyskać w tej informacji przez aplikacje firm trzecich, takich jak PhoneView lub IExplorer , a patrząc na bazie SQLite wiadomości. Ale robienie tego wcale nie jest przyjazne dla użytkownika.
Jason Salaz

0

W widoku indeksu wiadomości, w którym pokazuje wszystkie wiadomości od wszystkich, użyj funkcji wyszukiwania u góry i wyszukaj tekst specyficzny dla wiadomości, dla której musisz znać godzinę, i pokaże czas obok niej, gdy zostanie znaleziony, tylko godzinę i minuty


1
To mi nie zadziałało. W przypadku starszych wiadomości podaje tylko datę, a kiedy stuknę wynik, zabierze mnie do wiadomości na oryginalnej osi czasu i nie dostarczy żadnych dodatkowych informacji.
mskfisher

0

Możesz jailbreakować swój telefon, a następnie zainstalować znacznik czasu SMS. Umożliwi to wyświetlanie znaczników czasu dla każdej wiadomości.


3
Czy możesz dodać kilka szczegółów na temat znacznika czasu SMS (skąd wziąć, zrzuty ekranu), aby poprawić odpowiedź?
nohillside


-1

Spróbuj dwukrotnie stuknąć każdą wiadomość (w komunikatorze, a nie w wiadomości tekstowe, ponieważ jest to proste przeciągnięcie w prawo)


-4

Użyj „widoku kompaktowego”. Zobaczysz znacznik czasu wiadomości po prawej stronie. Widok> Wiadomości> Pokaż jako kompaktowy


Mówi o aplikacji na iPhone'a, a nie na OS X.
Loïc Wolff,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.