Nie można ponownie zainstalować systemu MacOS na komputerze iMac [zamknięty]


1

Przypadkowo odmontowałem i wymazałem Macintosh HD w narzędziu dyskowym i przywróciłem system operacyjny OS X, a teraz nie mogę ponownie zainstalować MacOS. Jedynym dyskiem, który pojawia się w narzędziu dyskowym, jest system podstawowy OS X. Proszę pomóż!!!


1
Dobrze byłoby wiedzieć, jaki masz konkretny komputer Mac. Jeśli przytrzymasz Command-R, powinieneś przejść do trybu przywracania Internetu, który pozwoli na ponowną instalację systemu MacOS, jeśli Twój Mac jest wystarczająco nowy.
Steve Chambers

Odpowiedzi:


1

użyj Command + R do odzyskiwania Internetu Do wersji, której używasz, i Command + Shift + R do odzyskiwania Internetu (do najnowszej wersji). Gdy przejdziesz do odzyskiwania Internetu, pojawi się opcja narzędzia dyskowego i będziesz mógł skonfigurować, sformatować tam swój dysk i zainstalować nowe os


Zakładamy, że iMac jest „wystarczająco nowy”. Bardzo stare komputery iMac wymagają uruchomienia na nośniku instalacyjnym.
Thorbjørn Ravn Andersen
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.