Problemy z przesyłaniem zdjęć z komputera na iPada


2

Próbuję pobrać zdjęcia z komputera z systemem Windows na iPada. Nie chcę korzystać z iTunes. Próbuję pobrać bezprzewodowo. Użyłem aplikacji VLC. Przeciągnąłem moje zdjęcia do wyznaczonego obszaru w aplikacji. Każde zdjęcie jest pobierane i napisane jest w 100% ukończone. Miniatura obrazu nigdy się nie pojawia, mówi tylko 100% w miejscu, w którym powinna być miniatura. Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć na iPadzie, nawet po kilku próbach. Udało mi się pobrać tylko 3 zdjęcia na iPada. Czekałem tydzień i spróbowałem ponownie, tym razem nic nie zostało pobrane. Użyłem również kilku różnych aplikacji do przesyłania i nic nie działa.

Odpowiedzi:


1

Na komputerze z systemem Windows urządzenie iOS może być wyświetlane jako wolumin montowany. Jeśli otworzysz Eksploratora Windows, czy masz tam iPada?

Jeśli tak, otwórz go i poszukaj folderu o nazwie Obrazy (lub podobny, przepraszam, że minęło trochę czasu). Jeśli tak, możesz po prostu przeciągnąć zdjęcia do tego folderu.

Przyznany iTunes to bestia, ale znacznie ułatwia przenoszenie rzeczy między komputerem a urządzeniem z systemem iOS. Czy jest jakiś konkretny problem z iTunes, czy po prostu go nienawidzisz, ponieważ jest to rozdęty stos nieefektywnego kodu?


Wielkie dzięki za Twoją pomoc. Mojego iPada nie było w Eksploratorze Windows. Miałem tam onedrive, więc otworzyłem onedrive na iPadzie i przesłałem zdjęcia. Słyszałem wiele horrorów o przenoszeniu z iTunes, więc po prostu nie chciałem tego robić w ten sposób. Dzięki jeszcze raz!
Cathi,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.