Jak włączyć iPada Air 2


3

Ostatniej nocy zostawiłem iPada blisko łóżka, umieszczonego nad telefonem z systemem Windows 8. Kiedy obudziłem się rano, po raz pierwszy zdziwiłem się, że alarm nie działa, ale kiedy sprawdziłem, iPad był wyłączony i bardzo gorąco z boku baterii, telefon Microsoft był również bardzo gorący na ekranie, ale telefon był włączony i działa poprawnie, ale mój iPad miał kilka minut na ostygnięcie i do tej pory nie włącza się.

Jaki jest krok, aby włączyć lub zresetować przycisk zasilania na iPadzie, gdy jedno naciśnięcie nie działa?

Odpowiedzi:


1

Próbowałeś podłączyć go do ładowarki? Bateria mogła się rozładować. Pozostaw wtyczkę podłączoną do ładowarki na pół godziny, a następnie spróbuj włączyć ją ponownie.

Zaleca się postępować zgodnie z instrukcjami opisanymi w tym dokumencie wsparcia Apple, jeśli iPhone, iPad lub iPod touch nie chce się włączyć lub jest zawieszony .

Ostatnim rozwiązaniem byłoby skontaktowanie się z pomocą techniczną Apple lub poddanie się kontroli przez autoryzowanego technika Apple.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.