Czy istnieje sposób na „wypisanie się” z grupowych tekstów w iOS?


13

Gdy wysyłasz grupową wiadomość tekstową w systemie iOS, wygląda to tak, jakbyś automatycznie wyraził zgodę na otrzymywanie wszystkich odpowiedzi na tę wiadomość. Czy istnieje sposób na uniknięcie włączenia do odpowiedzi grupowych? Czy istnieje sposób na usunięcie się z czatu grupowego?

Odpowiedzi:


4

Ponieważ integracja Wiadomości i SMS + iMessage została zaprojektowana dzisiaj, nie można tego zrobić.

Co możesz zrobić to:

  • zablokuj osoby i pozostaw SMS / iMessage włączony
  • umieść tę rozmowę na stronie Nie przeszkadzać, aby nie otrzymywać powiadomień od tej grupy
  • włącza brak powiadomień dla SMS lub iMessage
  • całkowicie wyłącz Wiadomości iCloud
  • całkowicie wyłącz SMS

Tak jak nie możesz zablokować numeru lub wiadomości e-mail przed wysłaniem Ci wiadomości iMessage - nie ma technicznego sposobu, aby inni nie wysyłali Ci wiadomości grupowej (inaczej niż poprzez wywieranie presji społecznej, aby wykluczyć Cię z dalszej komunikacji) .

Nie udało mi się znaleźć niczego, co gra na moim telefonie, a kilka postów na forum sugeruje, że nie można tego zrobić:

O Mac Rumours , sla252 pisze (listopad 2011):

Właśnie wyłączyłem telefon z pomocą techniczną Apple. Przyznali, że nie ma możliwości usunięcia się z czatu grupowego iMessage. Technik mówi, że najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to wejść na stronę http://www.apple.com/feedback

Istnieje również wątek Reddit, w którym sugeruje huntard713 (październik 2011 r.):

Ustawienia-wiadomości. Wyłącz wiadomości grupowe.

Teraz jest listopad 2011 r. I nie mogę znaleźć tego ustawienia na moim iPhonie, co było odpowiedzią na nieco inny problem (dotyczący tego, kto widzi innych uczestników grupy iMessage, więc nie wiem, jak skuteczne to jest).

Przepraszam, to tak naprawdę nie odpowiada na twoje pytanie; przynajmniej na razie wygląda na to, że nie możesz opuścić grupy iMessage.


2

Jedynym sposobem na zakończenie czatu grupowego jest usunięcie go ze wszystkich iPhone'ów. Aby to zrobić, przesuń palcem po czacie, na którym znajduje się lista rozmów. To tylko usuwa go z iPhone'a, więc wszyscy będą musieli go usunąć z iPhone'a. Niektórzy ludzie będą tam dalej rozmawiać, więc wszyscy to odzyskają. Jeśli nie wyślesz żadnych wiadomości na czacie i powiesz innym osobom, aby nie rozmawiali tam (w wiadomości prywatnej), w końcu ludzie przestaną pisać SMS-y na czacie.


2

To trochę przesada, ale możesz zablokować tego nadawcę (i innych, którzy utrzymują wątek przy życiu) za pomocą aplikacji ustawień i ustawień blokowania wiadomości.


1

JEŻELI twoje urządzenie jest zepsute, możesz wypróbować BiteSMS , ma ono funkcję o nazwie Notification Opt Out, która może odpowiadać Twoim potrzebom.

BTW, jestem płatnym użytkownikiem tej aplikacji i uważam, że ta aplikacja jest bardzo przydatna.


-1

Nie ma funkcji „anuluj subskrypcję”, ale wszystkie urządzenia z systemem iOS 5+ mają opcje wyłączenia iMessage (w Ustawieniach> Wiadomości) lub Wiadomości grupowych dla SMS / MMS.


Myślę, że jest jasne, że OP nie chce całkowicie wyłączyć iMessage.
gentmatt,

-2

Musisz wyłączyć iMessage, aż wszyscy w końcu przestaną rozmawiać na czacie grupowym, a wyłączając iMessage, musisz również wyłączyć wiadomości grupowe w ustawieniach mms / SMS w wiadomościach. To nie jest idealny sposób, ale najlepiej, co możemy zrobić, dopóki nie rozwiążą problemu.


-2

W rzeczywistości, jeśli wyłączysz wiadomość lub wiadomość grupową, a oni przesyłają Ci numer telefonu, po prostu przełączy się na SMS i użyje limitu wiadomości SMS, chyba że masz nieograniczony

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.