2011 Macbook Pro z wadliwym ekranem działającym na hdmi bez wejścia / dostępu po aktualizacji do wysokiej sierry


1

Mam 2011 MBP, który kupiłem z wadliwym ekranem, aby używać go z zewnętrznym monitorem / telewizorem, który do dzisiaj jest w porządku. Po codziennym obejrzeniu aktualizacji do wysokiej sierry i zignorowaniu jej, pomyślałem, że równie dobrze mogę rzucić okiem i polecić jej, by nie zastanawiała się nad wyświetlaniem. Po początkowym ponownym uruchomieniu wszystko, co dostaję, to szary znak wejścia na moim zewnętrznym wyświetlaczu hdmi i nic, co robię, nie zmieni tego, próbowałem uruchomić system w trybie awaryjnym, przytrzymując klawisz Shift, ale z otwartym wyświetlaczem nie otrzymuję niczego telewizor więc nie mam pojęcia co się dzieje na zepsutym ekranie. Próbowałem uderzać w klawiaturę po naciśnięciu przycisku zasilania i szybko zamknąć pokrywę, ale nic więcej. tylko wtedy, gdy nacisnę przycisk i zamknę pokrywę, dostaję telewizor w ciemności, który nie ma logo wejścia. Wygląda na to, że zabiłem mój doskonale działający laptop w mgnieniu oka. Każda rada bardzo ceniona.


Ekran zewnętrzny nie ma związku z Twoim problemem. Problem polega na tym, że Twój MBP nie uruchomi się po aktualizacji HS. Zobacz ten post: apple.stackexchange.com/questions/317149/…
Allan

Dzięki, właśnie próbowałem zresetować wózek z pokrywką w dół i uruchomiłem go i kontynuuję instalację do HS, dostałem się tylko do wybranego dysku i uruchomiłem ponownie, gdy otrzymałem znak braku wpisu, tak jak drugi post nie na pewno będzie to coś w rodzaju problemu ze sprzętem, ale zobaczę, jak daleko się dostanę? mówiąc 45 minut, aby kontynuować, więc czas pokaże. Dzięki za post.
Tony Charlton

Wygląda na to, że ogólna awaria instalatora, najszybsza byłaby ponowna instalacja i przywracanie z kopii zapasowych
John Keates
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.