Ukryj zaproszenia w kalendarzu pracy, wyświetlaj tylko nadchodzące wydarzenia


3

Mam kalendarz pracy Exchange zsynchronizowany z moim iPhonem (iOS 11.3) i często mam wiele nowych zaproszeń do pracy pojawiających się na powiadomieniach iPhone'a, a następnie także na Apple Watch. W przypadku wszystkich tych zaproszeń zarządzam odpowiedziami (Akceptuj / Odrzuć) na moim komputerze służbowym. Jedyny powód, dla którego iPhone synchronizuje się z kalendarzem służbowym, to zobaczyć, które wydarzenia nadchodzą w ciągu najbliższych 15 minut i zobaczyć, w którym pokoju się znajdują.

Czy jest jakiś sposób, aby ukryć wszystkie zaproszenia na wydarzenie służbowe na moim iPhonie? Chcę tylko widzieć wydarzenia jako część mojego kalendarza iOS. Nie chcę, aby w moich powiadomieniach pojawiały się zdarzenia związane z pracą (oprócz przypomnień o wydarzeniach na krótko przed ich wystąpieniem; są w porządku). Na koniec chcę zachować osobiste zaproszenia na wydarzenia, więc wyłączenie wszystkich powiadomień kalendarza nie wydaje się dobrym rozwiązaniem.

Odpowiedzi:


1

Możesz zarządzać tymi powiadomieniami w Ustawieniach> Powiadomienia> Kalendarz. Umożliwi to indywidualną konfigurację preferencji powiadomień dla zaproszeń i nadchodzących wydarzeń. Nie ma dla nich przełącznika „wyłącz powiadomienia”, ale można ręcznie wyłączyć wszystkie alerty (dźwięki, odznaki, banery itp.) Dla samych zaproszeń.


Źle odczytałem ostatnią część twojego pytania. Mój błąd. Nie wiem, czy można dostosować preferencje powiadomień dla poszczególnych kont. Natknąłem się na ten problem jakiś czas temu i nigdy nie znalazłem rozwiązania.

Tak więc latem jest to nie, nie można mieć niektórych powiadomień, a nie reszty.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.