Nie można odznaczyć opcji „wyłącz rozszerzenia” w menu Safari Develop


18

Po aktualizacji do macOS 10.13.4 moje rozszerzenia w Safari zostały wyłączone. Karta Rozszerzenia Preferencji Safari mówi „Rozszerzenia można włączyć w menu Programowania”. Jednak gdy próbuję odznaczyć opcję „wyłącz rozszerzenia” w menu programisty, nic się nie dzieje i pozostaje zaznaczone.


Czy Twój komputer Mac był podłączony do sieci?
einarc

Odpowiedzi:


25

To działało dla mnie w Safari 11 -> w dolnej części menu programisty jest „zezwól na rozszerzenia bez znaku” kliknij to; Teraz wróć do menu programisty i kliknij wyłącz rozszerzenia ...


2
bardzo dziękuję za to, doprowadzało mnie to do szału na mojej maszynie
roboczej

To działało dla mnie, ale zostało przywrócone, gdy tylko zamknąłem i ponownie uruchomiłem Safari. Gdy tylko Safari zaczęło tworzyć kopie zapasowe, opcja Wyłącz rozszerzenie została ponownie włączona.
jefe2000

6

„Naprawiłem” go, usuwając element pęku kluczy „Lista rozszerzeń Safari”, a następnie uruchamiając ponownie. Wydaje mi się, że jest to związane z niektórymi problemami związanymi z pękiem kluczy, ponieważ ekran resetowania hasła pojawił się po ponownym uruchomieniu (po 5 minutach czarnego ekranu). Po zresetowaniu hasła moje rozszerzenia Safari wróciły, ale mój brelok został wysadzony.


1

Naprawiłem to, edytując plist dla Safari, aby zresetować zmienną wskazującą, że rozszerzenie zostało wyłączone po ponownym uruchomieniu. „ExtensionsEnabled” był już ustawiony na YES - a teraz, gdy go naprawiłem, nie mogę znaleźć zresetowanego klucza. Zobacz listę Safari.


Czy wiesz, w którym pliku .plist był? w /Applications/Safari.app/Contents mam pięćdziesiąt trzy pliki z rozszerzeniem .plist.
msouth

0

W moim przypadku musiałem wyrzucić wszystkie moje pęki kluczy, wylogować się, a następnie zalogować ponownie.

Po ponownym utworzeniu pęku kluczy miałem dostęp do moich rozszerzeń w Safari.

Zauważyłem również, że miałem problemy z zalogowaniem się do iCloud przed zniszczeniem pęku kluczy. Ten problem został również rozwiązany w tym samym czasie. Każdy, kto ma zarówno problemy z zalogowaniem się do iCloud, jak i rozszerzeniami Safari, zdecydowanie powinien spróbować zniszczyć / przenieść breloki.

Ostrzeżenie: jeśli nie używasz pęków kluczy iCloud, będziesz potrzebować sposobu na odzyskanie zawartości pęków kluczy, które zniszczyłeś / przeniosłeś.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.