Używam OSX 10.11, o czym powinienem wiedzieć podczas instalacji 10.12


1

Jestem programistą i raczej nie zepsułbym niczego w moim systemie. Myślę, że generał. Obowiązuje rada rezerwowa.

Ale czy jest coś szczególnego, o czym powinienem wiedzieć? Coś, co poszło nie tak dla użytkowników w przeszłości?

Wygrana oprogramowania Apple była ostatnio bardzo aktualna w wiadomościach ... dlatego pytam.

Odpowiedzi:


1

Przechodząc od jednej poważnej rewizji do następnej, może być wiele rzeczy, jeśli jesteś programistą (którego nie jestem).

The mądry rzeczą do zrobienia jest pełne bootowalny kopia zapasowa dysku rozruchowego (CCC i Super Duper, aby wymienić parę, którą znam). Następnie przetestuj kopię zapasową, uruchamiając z niej. Następnie odłącz go od komputera Mac i umieść dysk zapasowy w innym pokoju.

Wykonaj aktualizację, a następnie sprawdź środowisko, kompilacje, narzędzia i upewnij się, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami.

Teraz, jeśli wszystko się zawali, wystarczy uruchomić komputer z dysku zapasowego, wyczyścić dysk wewnętrzny (rozruchowy). Pamiętając o zapisaniu zmian w plikach utworzonych w międzyczasie na dysku kopii zapasowej. I sklonuj kopię zapasową z powrotem do oryginalnego dysku rozruchowego.

Przy odrobinie szczęścia zabijesz tylko pół dnia ...


& amp; widzieć apple.stackexchange.com/questions/271104/revert-to-el-capitan co może się stać, jeśli zaczekasz zbyt długo, zanim zdecydujesz się powrócić:
Tetsujin

0

Sprawdź wszystkie aplikacje innych firm, aby sprawdzić, czy obsługują one 10.12. Pomiędzy 10.12 a 10.11 nie ma dużej różnicy, więc nie sądzę, żebyś miał kłopoty, oprócz aplikacji nie obsługujących 10.12, jeśli są starsze, i oczywiście 10.12 nie obsługuje wielu starszych (i niektórych nie tak starych) komputerów .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.