Wyszukiwanie słownika MacOS przestało działać


3

Nagle nie mogę użyć funkcji wyszukiwania słownika w systemie MacOS. Kiedy wybieram słowo „Wyszukaj” w danym słowie, pojawia się okno dialogowe z informacją, że „Wyszukaj teraz pokazuje spersonalizowane sugestie ... itd.” Oraz przycisk na dole z napisem „Kontynuuj” (patrz zdjęcie). Ale przycisk nie reaguje na kliknięcie, więc utknąłem z tą wiadomością. Wydaje się, że ani aktualizacja systemu operacyjnego, ani ponowne uruchomienie nie rozwiązały problemu.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystanie z MacOS High Sierra 10.13.3


Dla każdego, kto chce tylko wyłączyć Look Up, szczególnie w terminalu - Preferencje systemowe -> Trackpad -> Odznacz Force Click i haptic feedback.
bdetweiler

Odpowiedzi:


2

Znaleziono szybką poprawkę. Właśnie włączenie sugestii Spotlight w Look up przywróciło słownik. wprowadź opis zdjęcia tutaj

Brak możliwości wcześniejszego kliknięcia przycisku nadal wydaje mi się błędem.


0

Miałem podobne problemy. Aplikacja słownikowa w ogóle nie działałaby. Zaktualizowany plik OS, usunięty plik plist na podstawie porady. Aplikacja działałaby, ale dawałaby tylko wyniki z Wikipedii. Spędziłem trzy tygodnie próbując to rozgryźć. Wiele postów dotyczyło serwerów proxy blokujących niektóre pliki, powodujących, że słowniki nie były pobierane.

Zwykle prowadzę VPN, ale przez jakiś czas go nie włączałem. Włączyłem go i otworzyłem aplikację słownika oraz pobrane słowniki. Problem rozwiązany! Powinienem zaznaczyć, że korzystałem z mojego komputera roboczego i nastąpiła aktualizacja naszych zabezpieczeń, które, jak podejrzewam, blokowały pobieranie aplikacji ze słowników. Testowałem także aplikację bez VPN i działała.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.