Zainstaluj El-Capitan z bootowalnego USB prosi mnie o wpisanie Apple ID, ale nic się nie dzieje


1

Instaluję El Capitan na moim MacBooku Pro (połowa 2012 r.) Z bootowalnego USB.

Oryginalny system operacyjny mojego Maca to Lion, a najnowszym systemem operacyjnym jest High Sierra, więc stworzyłem bootowalny dysk flash dla El-Capitan.

Proces instalacji prosi o podanie identyfikatora Apple ID. Jeśli wprowadzę go poprawnie, zamknij okno dialogowe i nic się nie dzieje!

Wprowadzam błędny identyfikator Apple ID, aby sprawdzić, czy moje połączenie internetowe jest w porządku, czy nie i czy naprawdę sprawdza moje hasło, czy nie. Gdy wprowadzę moje hasło źle, monituje mnie, więc połączenie z Internetem jest OK.

Szukałem dużo, ale nic nie znalazłem, co powinienem zrobić?

enter image description here

enter image description here


1
I wszyscy wiedzą, że w przypadku „normalnego przypadku” podczas instalacji na USB ma to miejsce w przypadku, gdy nie ma żadnego połączenia z Internetem. To nie jest przypadek tutaj, a jeśli nie wyjaśnisz swojego pytania, najprawdopodobniej dostaniesz głupie pytania, takie jak moje, lub w ogóle nic.
daniel Azuelos

@danielAzuelos Co masz na myśli? oczywiście mam połączenie z Internetem, proces instalacji z USB również wymaga połączenia z Internetem. Nie wiem dlaczego, ale i tak potrzebuje
Hamed Gh

Dlaczego nie zainstalujesz bez połączenia z Internetem?
Pratik

Proces instalacji @PratikaRana prosi mnie o połączenie z Internetem
Hamed Gh

1
@ danielAzuelos Czy rozumiesz, jaki jest mój problem? Powiedziałem, że poproszę mnie o wpisanie Apple ID, jeśli poprawnie go wprowadzę, zamknij okno i nic się nie stanie !!! Po prostu wprowadzam błędny identyfikator Apple ID, aby sprawdzić, czy moje połączenie internetowe jest w porządku, czy nie i czy naprawdę sprawdza moje hasło, czy nie!
Hamed Gh
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.