Ekran Macbook Pro zachowuje losowo czarny kolor po zalogowaniu, dziwne problemy


0

Kilka dni temu, kiedy korzystałem z mojego 15-calowego laptopa Retina Display Macbook Pro 2015 (zupełnie nowy 2-3 miesiące temu, z najnowszą wersją Sierra), ekran błysnął kilka razy na czarno, a potem całkowicie zasnął. własny, gdy byłem w środku czegoś. Nie mogłem go obudzić, więc musiałem go ponownie uruchomić. Potem nie mogłem go włączyć, chyba że był podłączony do źródła zasilania. Gdy tylko włączyłem go ponownie i zalogowałem się, ekran ponownie stałby się czarny. Nawet samo otwarcie wyszukiwarki lub safari lub siedzenie na pulpicie sprawiłoby, że stałoby się czarne.

Przeglądałem online i próbowałem zresetować SMC i PRAM kilka, kilka, kilka razy. Czasami logowałem się, a ekran byłby całkowicie zniekształcony i odbarwiony. Próbowałem zalogować się za pośrednictwem konta gościa i przejrzałem Safari przez ponad 2 godziny, ale jak tylko wróciłem do konta użytkownika, problem zaczął się ponownie. Uruchomiłem ponownie i uruchomiłem narzędzia dyskowe, a nawet całkowicie zainstalowałem Mac OS. Nadal nie mam szczęścia, a teraz, czasami, gdy go włączam, „gong startowy” będzie odtwarzany w kółko co 2 sekundy, tak jakby próbował się uruchomić, ale nie może.

Nie jestem pewien, co robić w tym momencie, ponieważ próbowałem już świeżej instalacji Mac OS. Następnie myślałem o wymazaniu dysków, ale zanim to zrobię, chcę sprawdzić, czy mogę coś jeszcze zrobić. Zmieniłem nawet wszystkie ustawienia systemu, aby nie przyciemniać ekranu i nigdy nie zasypiać, ponieważ ekran był czasami losowo przyciemniany.

jakieś pomysły?

P.S. Aktualnie wpisuję to na Macbooku po uruchomieniu go poleceniem + r i kliknięciu „Pomoc safari”. Ponownie działa poprawnie po zalogowaniu się jako Gość, a to dopiero po zalogowaniu się na konto użytkownika. Czasami jest to natychmiastowe, czasami trwa kilka minut.

Odpowiedzi:


0

Wsiadłem dziś do sklepu Apple, żeby sprawdzić, czy ktoś może przyjrzeć się temu problemowi. Czekałem około półtorej godziny i przez ten czas mogłem dobrze wykorzystać Macbooka. Odkryłem, że jeśli pozostawię mysz bezczynną przez ponad 10 sekund, wyświetlacz wyłączy się. Jednak grając w grę intensywną graficznie, taką jak League of Legends, wszystko było w porządku, więc robiłem to przez półtorej godziny.

Kiedy go przyniosłem, mogłem natychmiast odtworzyć problem, pozostawiając go bezczynnym przez kilka sekund. Przeprowadzili test diagnostyczny i stwierdzili, że coś się nie udało z czujnikiem podświetlenia wyświetlacza. Wysłali go i był objęty gwarancją.

Wygląda na to, że powróci do mojego wolnego 4 GB pamięci RAM Acer przez 3-5 dni, kiedy to naprawią! Mam to tylko przez około 90 dni, więc nie jestem pewien, czy to tylko wada, czy coś, co zrobiłem. Nie upuściłem go ani nie rozlałem na niego niczego. Kto wie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.