Co to znaczy synchronizować aplikacje z iPhone'em


3

Co to znaczy synchronizować aplikacje z iPhone'em? Nie rozumiem dokładnie, co to robi ani dlaczego chciałbym to włączyć. Jakie są zalety / wady włączenia „Synchronizuj aplikacje” w iTunes na moim iPhonie?


Utrzymuje synchronizację treści.
abc905,

Mój conent? Pytam o aplikacje.
iAmI

Odpowiedzi:


3

W tym artykule pomocy technicznej Apple znajduje się krótkie podsumowanie działania synchronizacji. Zasadniczo, jak wspomina XAlexOwnZX, synchronizacja kopiuje aplikacje, muzykę i inne informacje między kontem iTunes a urządzeniem iDevice. Ten proces tworzy kopię zapasową zawartości (aplikacji itp.) Na twoim komputerze.

Zaletą synchronizacji jest to, że jeśli iPhone ulegnie uszkodzeniu, będziesz mógł przywrócić go (lub zastąpić) do stanu roboczego, z zainstalowaną całą zakupioną zawartością.

Wadą jest to, że synchronizacja zajmuje dużo czasu - jednak w iOS 5 możesz wybrać synchronizację przez Wi-Fi i nie musisz przywiązywać iPhone'a do komputera.


1
Jeśli często synchronizujesz, nie zajmuje to dużo czasu. Mam 64-gigantyczny iPhone 4S z dużą ilością rzeczy, synchronizacja (przewodowa) może zająć 15 sekund, chyba że dodam mnóstwo rzeczy naraz.
Richard,

1
@Richard, nie zgadzam się. Wiele osób może nie synchronizować regularnie, więc ich wrażenia z synchronizacji mogą różnić się od tych, którzy mają regularny harmonogram synchronizacji.
JW8,

1
Nie pytam o synchronizację ogólnie, ale konkretnie o aplikacje.
iAmI

3

Jeśli zsynchronizujesz iPhone'a z iTunes, a ten telefon zostanie skradziony, będziesz mógł przywrócić wszystkie dane aplikacji (najlepsze wyniki, arkusze kalkulacyjne, pamiętniki, bazy danych itp.) Z kopii zapasowej iTunes na zastępczego iPhone'a.

Jeśli nie, a aplikacje w inny sposób nie przechowują danych w iCloud lub innym magazynie w chmurze, wszystkie te dane zostaną utracone.


2

Synchronizowanie aplikacji synchronizuje aplikacje między telefonem a komputerem Mac, zapewniając, że wszystkie aplikacje kupione w iTunes i Macintoshu trafią do telefonu, a wszystkie aplikacje kupione w App Store w telefonie zostaną zsynchronizowane z powrotem do iTunes.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.