Jak zrzut ekranu Netflix?


16

Oglądam Netflix w Safari na macOS 10.13.3.

Właśnie próbowałem zrobić zrzut ekranu kilkoma metodami:

  1. 3 podczas gdy Safari w trybie pełnoekranowym (Netflix nie jest).
  2. 4 i przeciąganie podczas Safari w trybie pełnoekranowym.
  3. 3 podczas gdy Safari nie jest pełnoekranowe i nie jest zogniskowane.
  4. 4 i przeciąganie, gdy Safari nie jest pełnoekranowe i nie jest zogniskowane.

Ale żaden z nich nie uchwycił ekranu, otrzymuję tylko czarne obrazy.

Jak mogę wyodrębnić ramkę z programu w serwisie Netflix?


4
Użyj innej przeglądarki (Chrome, Firefox), Netflix ma to również w aplikacji W10.
WELZ

1
Czy mogę polecić aparat?
Mark

@ Mark Nie posiadam aparatu poza kamerą.
theonlygusti

Co dzieje się, gdy używasz zewnętrznego narzędzia do przechwytywania ekranu, takiego jak Monosnap?
Br.Bill

Odpowiedzi:


26

Źródłem jest połączenie Netflix i Safari, które wyłącza zrzuty ekranu i zrzuty ekranu z zawartości, aby zapobiec piractwu.

Jeśli używasz Google Chrome, powinieneś mieć możliwość robienia zrzutów ekranu:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


7
Nie rozumiem motywacji jabłka. Jeśli cokolwiek to zachęci i poprze piractwo, ludzie wejdą na nielegalne strony internetowe, aby móc robić ekrany, które chcą.
theonlygusti

15
Jestem pewien, że Netflix i Apple są legalne, aby zapobiec piractwu, ale nie możesz tego zrobić w Safari. Nie da się tego obejść. Nie można nawet podłączyć komputera Mac do projektora i korzystać z Netflix za pośrednictwem Safari - obraz jest czarny. Ta strona zawiera kilka wskazówek na temat uruchamiania maszyny wirtualnej z systemem Windows, co wydaje się nieco ekstremalne, gdy można po prostu użyć innej przeglądarki.
IconDaemon,

3
@IconDaemon jest całkowicie poprawny. Musisz uruchomić macOS na maszynie wirtualnej i zrzut ekranu Safari z innego systemu operacyjnego, aby obejść programowanie, które celowo wyłącza to, gdy safari i zrzut ekranu są uruchamiane razem.
bmike

10
@ thehelylygusti Motywacją nie jest zapobieganie zrzutom ekranu - to zapobieganie nagrywaniu całego filmu. Zapobieganie nieruchomym obrazom to tylko efekt uboczny.
Stewart

1
Efekt połączenia dwóch zła: źródła zamkniętego i DRM.
kura - przywróć Monikę

0

Podaję to jako odpowiedź, ponieważ uważam, że to lepsze odpowiedzi „Jak to zrobić w Safari”, mimo że istnieje już zaakceptowane rozwiązanie.

Naprawdę nie lubię sugerować oprogramowania firm trzecich, ale w tym przypadku wypróbuj Greenshot. Jest lekki i prosty w użyciu.

UWAGA: SADLY, właśnie sprawdziłem, a OSX ma 1,99 USD. Oto lista alternatyw:

https://screenshot.net/greenshot-for-mac.html

https://www.apowersoft.com/mac-screenshot jest hitem (na wypadek, gdyby link przestał działać)


7
Czy próbowałeś użyć Greenshot, aby sprawdzić, czy to działa?
JMY1000,

Tak. Greenshot działa dobrze. Jest samodzielny i dlatego nie jest ograniczony granicami oprogramowania zewnętrznego. Po prostu nie lubię nie korzystać z wbudowanych rozwiązań, stąd moje obawy związane z polecaniem tego. głosowanie przyjęte przy założeniu, że ludzie nie rozumieją odpowiedzi.
NOP

0

Tak Zawsze używałem Firefoksa kilka dni temu i nigdy nie miałem tego problemu. Możesz jednak zrobić część obrazu, który chcesz zrzut ekranu; w ten sposób działa to bez żadnych problemów (po prostu trzeba odpowiednio dobrać wymiary). Zasadniczo, nie rób zrzutów ekranu na pełnym ekranie i użyj Alt + 4, ale zmniejsz go, aby ominąć ich politykę prywatności.

Moim najlepszym założeniem jest to, że Safari i Netflix wdrożyły tę zasadę nie dla samych zrzutów ekranu, ale aby zapobiec nagrywaniu i odtwarzaniu wideo. Ponieważ jednak nie byli w stanie rozwiązać problemu bezpośrednio, musieli współpracować i robić to u źródła, tj. Aby zapobiec nagrywaniu wszystkich obrazów (poruszających się lub nie). Jak daremna: P

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.