Czy mogę wysłać iMessage przez iCloud?


10

Zalogowałem się na stronie iCloud.com, ale nie ma opcji wysłania wiadomości iMessage.

Czy można wysłać iMessage za pośrednictwem iCloud lub innej witryny?


Jestem 98,735% pewien, że to nie jest możliwe, ale chciałbym się mylić.
TJ Luoma,

Obecnie nie ma, ale chciałbym zobaczyć iMessage na Maca, może się zdarzyć, tak jak to zrobili z FaceTime
Graeme Hutchison

Odpowiedzi:


8

Nie

W tej chwili Apple milczał na temat dostępu do protokołu i nie ma potwierdzonych planów dla iMessage dla komputerów Mac. Najprawdopodobniej wydadzą jednak wersję dla każdej platformy Apple.

Nie sądzę jednak, że stworzą interfejs sieciowy, ponieważ nikt inny nie wymyślił takiego, który działa dobrze.


-3

Aha! Zajrzyj na tę stronę internetową: http://www.imessageweb.com , może wysłać wiadomość za pośrednictwem strony internetowej!


1
Wydaje się, że nie działa to na numery telefonów w Wielkiej Brytanii, więc podejrzewam, że prawdopodobnie dotyczy to tylko numerów telefonów z USA, a nie jakiejkolwiek formy zarejestrowanego adresu e-mail (takiego jak e-maile itp., Które można zarejestrować jako prawidłowego odbiorcę). Ponadto, ponieważ (na szczęście) nie wymaga podania danych logowania w celu korzystania z konta, a tym samym uczynienia ciebie nadawcą, wyobrażam sobie, że pojawia się on jako ogólny nadawca nierozpoznany przez odbiorcę.
faszerowanie

1
Ta strona wygląda na sposób, by ludzie dodawali swoje numery komórkowe do listy marketingowej, w przeciwieństwie do witryny, która ma uzasadnioną szansę na wysłanie bezpiecznego iMessage. Nawet gdybym chciał użyć bramy internetowej do SMS-ów, witryna, do której prowadzi link, wygląda dla mnie podejrzanie. Co gorsza, przekazujesz im dane uwierzytelniające do Apple ID dzięki kopiom zapasowym iCloud, dokumentom iCloud oraz potencjalnie informacjom o płatnościach i sile nabywczej. Umożliwienie uwierzytelnienia dwuskładnikowego lub upewnienie się, że pytania nie są możliwe do sprawdzenia, to jedyna sieć bezpieczeństwa, jeśli podasz komuś swoje hasło / identyfikator.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.