Dlaczego mój iPhone ulega awarii, z wyjątkiem trybu niskiego zużycia energii?


2

Mam rocznego iPhone'a 5s. Po około sześciu miesiącach użytkowania zaczął się zawieszać i restartować. Zdarza się to często podczas uruchamiania aplikacji, kiedy myślę, że zużycie energii może być najwyższe. Podczas prób i błędów zauważyłem, że włączenie trybu niskiego poboru mocy całkowicie zapobiega awariom. Bez trybu niskiego zużycia energii dochodzę do około jednej awarii na kilka godzin. Próbowałem wyczyścić system operacyjny i ponownie zainstalować bezskutecznie.

Co się dzieje i co mogę zrobić, aby rozwiązać problem?

W razie potrzeby opiszę to, co widzę podczas awarii i restartu. Normalne białe logo startowe Apple pojawia się na czarnym ekranie, a czasami po awarii pojawiają się cienkie pionowe czerwone i niebieskie linie.


5s zostało przerwane prawie 2 lata temu. Czy kupiłeś używany lub odnowiłeś od Apple? Czy nadal korzystasz z AppleCare? Czy próbowałeś go całkowicie wyczyścić i ponownie zainstalować system operacyjny (nie z kopii zapasowej)?
fsb

Czy może to być z tym związane? Oskarżony o spowolnienie starych iPhone'ów, Apple oferuje rabaty na baterie (NY Times) is.gd/SUUlch
EJ Mak

@ fsb Tak, próbowałem ponownie zainstalować (dodałem tę informację do mojego pytania). Mam telefon od operatora. Zrozumiałem, że jest nowy i nie mam powodu, aby myśleć inaczej.
Tom Ellis,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.