Przełączaj się między aplikacjami za pomocą Alt-Tab / Command-Tab na iPadzie lub iPhonie za pomocą klawiatury Bluetooth


9

Mam zarówno urządzenia iOS, jak i klawiatury. Mógłbym być bardziej produktywny, gdybym mógł przełączać aplikacje Alt-Tab / Command-Tab za pomocą klawiatury. Czy jest na to sposób? Czy jest jakiś sposób przełączania się między dwiema najnowszymi aplikacjami lub czymś podobnym?


Oto kolejny artykuł, jak to zrobić. the.taoofmac.com/space/blog/2012/06/22/0023
brandonbradley

Odpowiedzi:


6

Nie, nie ma na to sposobu. Jako alternatywę sugeruję włączenie gestów wielozadaniowości (Ustawienia> Ogólne> Gesty wielozadaniowości). Gdy są włączone, możesz przełączać się do następnej / poprzedniej aplikacji za pomocą przeciągnięcia czterema palcami, zamiast wywoływania paska wielozadaniowości. Możesz faktycznie przesuwać palcem po wszystkich aplikacjach na pasku wielozadaniowości, w tej samej kolejności (kolejność ostatniego użycia). Pamiętaj, że przejście do aplikacji za pomocą tego gestu nie zmienia ich kolejności, więc jeśli przesuń palcem w lewo, aby przejść do aplikacji, przesuń palcem w prawo, aby wrócić.


2
Obawiam się, że to dla mnie całkiem bezużyteczne. powodem, dla którego kupiłem klawiaturę bezprzewodową, było to, że nie musiałem przesuwać palcem po ekranie i trzymać go na wyciągniętej ręce. :( tak naprawdę potrzebuję myszy zewnętrznej, ale kiedy kupiłem kupioną mysz Bluetooth, iPad jej nie widział, obsługa Apple powiedziała, że ​​nie chcą, aby ludzie używali myszy na iPadzie „dlaczego ich to obchodzi?

Nadal brak obsługi karty cmd + w systemie iOS 8. Oczekiwanie trwa.

4

Zobacz tutaj: http://richmintz.com/2011/04/ipad-app-switching-using-your-bluetooth-keyboard/

Nie próbowałem tego, ale jeśli twoja klawiatura ma przycisk Home, powinieneś być w stanie kliknąć go dwukrotnie, aby uruchomić przełącznik zadań. Wygląda na to, że powinno być łatwo.


Metoda skopiowana ze źródła

Najpierw aktywujesz VoiceOver na iPadzie i określasz, że trzykrotne naciśnięcie przycisku Home spowoduje włączenie lub wyłączenie VoiceOver. Następnie uczysz się kilku prostych poleceń i ćwiczysz, a wiele typowych szybkich rzeczy (takich jak przełączanie aplikacji, przewijanie stron internetowych itp.) Staje się możliwe bez odrywania rąk od klawiatury. Jest to najbardziej przydatne, gdy np. Piszesz wpis na blogu na iPadzie, w aplikacji WordPress, za pomocą klawiatury i chcesz na chwilę wskoczyć na stronę internetową, aby coś sprawdzić. Teraz możesz to zrobić bez opuszczania rąk przez klawiaturę w następujący sposób:

  • naciśnij dwukrotnie ctrl-opt-H, aby wyświetlić przełącznik aplikacji
  • naciśnij strzałkę w prawo, aby przejść do Safari, a następnie naciśnij ctrl-opt-spację, aby stuknąć
  • naciśnij strzałkę w dół, aby przewinąć w przeglądarce Safari (lub, w razie potrzeby, strzałkę w prawo, aby przejść do przycisku wyboru strony itp.)
  • gdy skończysz, przełącz się z powrotem, za pomocą ctrl-opt-H dwa razy, następnie w razie potrzeby strzałkę w prawo, a następnie ctrl-opt-spację, aby dotknąć

Działa to świetnie na mojej klawiaturze Bluetooth Anker. Po prostu przytrzymaj Fn, a następnie Esc dwa razy.
donturner

Zmieniający życie. Dziękuję Ci!!
mkosma

4

Od iOS 9 możliwość przełączania między aplikacjami jest zawarta w systemie operacyjnym. Wystarczy podłączyć klawiaturę i nacisnąć klawisze Command + Tab, aby przełączać się między aplikacjami.

Command + Tab App Switcher na iOS 9


2

Jeśli masz jailbroken, możesz zainstalować BeeKeyboard i Multitasktures, aby to zrobić.


2

Edycja : poniżej jest wersja wcześniejsza niż iOS9. Zobacz zaktualizowaną (zaakceptowaną) odpowiedź poniżej od Anonimowego

W skrócie: Jest to możliwe, ale niezupełnie „Alt-Tab”. Włącz VoiceOver.

Jest to opisane tutaj: http://decadentwaste.net/2011/03/navigate-using-a-bluetooth-keyboard-on-your-ios-device/

Myślę, że jest to również odniesienie w odpowiedzi Grahama Wheelera. Przepraszam, że nie mogę komentować bezpośrednio.

W tym artykule opisano, jak korzystać z wbudowanych opcji „ułatwień dostępu”, aby poruszać się praktycznie po dowolnej klawiaturze. Wypróbowałem to za pomocą podstawowej klawiatury Apple Wireless, która nie ma na przykład przycisku Home. Teraz mogę przewijać, uruchamiać aplikacje i przełączać aplikacje z klawiatury.

Uwaga: dla wygody zalecam ustawienie przycisku Home, aby włączyć / wyłączyć ten tryb lektora. Ponadto, ponieważ domyślną funkcją VoiceOver jest korzystanie z nawigacji mówionej w interfejsie użytkownika, Opt-Control-S wyciszy mowę lektora.


1
Link nie działa od 20140926. Oto archiwum.org: web.archive.org/web/20111023223347/http://decadentwaste.net/…
ruffin

0

Został dodany w iOS 9 lub był wcześniej włączony. Używam klawiatury Anker Bluetooth. Mogę sobie Alt Tabz tym poradzić!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.