Jak utworzyć rozruchowy dysk flash z aktualizacji combo macOS High Sierra


1

Mam problem z instalacją macOS High Sierra z App Store. Nie rozumiem na czym polega problem, ale po zakończeniu pobierania nagle się resetuje. Potem, gdy ponownie otworzę App Store, pozwala tylko ponownie pobrać system operacyjny.

Chcę wyczyścić ponownie High Sierra na komputerze Mac i jedynym sposobem na to jest utworzenie rozruchowego dysku flash, ponieważ mam złe połączenie internetowe.

Pobrałem aktualizację combo MacOS High Sierra za pomocą menedżera pobierania i mam pytanie, czy mogę utworzyć rozruchowy dysk flash za pomocą tej aktualizacji combo?

Odpowiedzi:


1

Nie, nie można utworzyć instalatora USB systemu macOS na podstawie aktualizacji combo. Aby to zrobić, należy zainstalować pełną wersję macOS High Sierra.app .

Zobacz: Jak utworzyć bootowalny instalator dla systemu macOS

Jeśli nie możesz go poprawnie pobrać w systemie za pomocą połączenia, musisz spróbować z innej lokalizacji i połączenia lub poprosić znajomego o pobranie lub przejść do sklepu Apple Store.


Jak mogę go pobrać, jak powiedziałem, kiedy zakończy się pobieranie, zresetuje się i nie mogę nic zrobić.
Mohammad_Hosseini
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.