Gdzie iTunes przechowuje informacje i preferencje dotyczące subskrypcji podcastów?


9

Mam problemy z iTunes 10.5 (awarie podczas odświeżania podcastu) i nie mogłem wyeksportować subskrypcji (wygenerowany plik .opml jest pusty).

Czy są gdzieś preferencje podcastów iTunes do odczytu, więc mogę skopiować adresy URL RSS do innego klienta podcastu?


Villares, czy kiedykolwiek znalazłeś odpowiedź? Szukam również pliku z informacjami o subskrypcji - jakimś sposobem udało mi się zrezygnować z prawie wszystkich moich podcastów i mam nadzieję, że je odzyskam, przywracając odpowiedni plik za pomocą Time Machine…
Garrett Albright

Odpowiedzi:


3

Są w pliku .plist iTunes na komputerze Mac. Ponieważ nie określasz platformy, nie mogę zaoferować tak wiele. W systemie Windows prawie na pewno są przechowywane w podobnym pliku preferencji. W systemie Mac OS X nie można ich wygodnie odczytać.

Jeśli chcesz tylko wykonać kopię zapasową informacji o subskrypcji, zlokalizowanie i wykonanie kopii zapasowej preferencji iTunes to zrobi. Jeśli potrzebujesz zeskrobać / opublikować informacje o subskrypcji, jest to poza moimi możliwościami. Mam nadzieję, że to przynajmniej da ci punkt wyjścia.


0

W sekcji Biblioteka iTunes kliknij Podcasty . Kliknij jedną z subskrypcji prawym przyciskiem myszy lub kliknij z wciśniętym klawiszem Control. Teraz kliknij Kopiuj adres URL podcastu . Spowoduje to skopiowanie kanału RSS tej subskrypcji podcastu do schowka, aby można było wkleić go do innego klienta podcastu.


Dziękuję za odpowiedź. To zrobiłem. Tuzin podcastów może być czasochłonny, więc chciałbym znaleźć czytelną listę w jakimś pliku preferencji ...
villares
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.