Odpowiedź na komputerze Mac trafia do niewłaściwej osoby


1

3 osoby w moim biurze wysyłają mi wiadomości z urządzenia z systemem iOS. Jeśli czytam i odpowiadam z mojego urządzenia z systemem iOS, wszystko działa dobrze. Jeśli czytam i odpowiadam z mojego komputera Mac, odpowiedzi się mieszają i otrzymuje je niewłaściwa osoba. Każdy z moich kontaktów ma skonfigurowane unikalne numery telefonów, ale identyczne numery robocze.

Jakieś pomysły? Uciekłem do usunięcia współpracownika, który odbiera wiadomości z moich kontaktów z iPhone'a i laptopa, ale nie wydaje mi się to rozwiązaniem długoterminowym. Odpalając go, sprawdzę to na pewno ...


Mam też ten problem.
jhourback

Odpowiedzi:


1

W górnej części konwersacji aplikacji Wiadomości kontakt powinien być wyświetlany w obszarze Do: nagłówek. Możesz użyć strzałki obok nazwy, aby wybrać więcej szczegółów i zmienić numer, na który odpowiadasz.

Alternatywnie możesz usunąć ich numery robocze lub umieścić je w sekcji notatek kontaktu, aby zapobiec ich mieszaniu.

Najlepiej usunąć rozmowę i rozpocząć nową po wprowadzeniu takich zmian, aby upewnić się, że wiadomości używają odpowiednich informacji kontaktowych.


Spróbuję dodać współpracownika z jego numerem telefonu iPhone, sprawdź, czy to leczy. Dzięki za przejrzystość.
Gary D

0

Miałem ten dokładny problem. Czy masz wspólne dane kontaktowe między dwoma kontaktami? Jeśli tak, zakłóca to komunikaty w OS X z jakiegoś dziwnego powodu. Usuń duplikat numeru i uruchom ponownie aplikację wiadomości.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.