Jak powstrzymać iPhone'a przed wyświetlaniem iMaca jako źródła dźwięku podczas rozmowy telefonicznej?


20

Właśnie kupiłem iPhone'a 8 Plus z systemem iOS 11.2.1. Uaktualniam z iPhone'a 6s, którego nigdy nie uaktualniłem do iOS 11. Kiedy wykonuję połączenie telefoniczne, w prawym górnym rogu była tylko opcja dla zestawu głośnomówiącego. Teraz pokazuje „audio” i istnieje wiele opcji. Są to: mój iPhone, zestaw głośnomówiący i mój iMac. Mój iMac NIE pojawiał się jako opcja i nie chcę, żeby się pojawiał.

Chcę móc przełączać tryb głośnomówiący jednym dotknięciem, tak jak kiedyś. Jak mogę wznowić takie zachowanie?

Co próbowałem

 1. Wyłącz Handoff na iPhonie 8 Plus

  • Wyłącz przekazywanie w Ustawienia> Ogólne> Przekazywanie
  • Uruchom ponownie telefon.
 2. Wyłącz przekazywanie na moim komputerze iMac

  • Odznacz opcję pod logo Apple> Preferencje systemowe> Ogólne> „Zezwalaj na przełączanie między tym komputerem Mac a urządzeniami iCloud”
  • Zrestartuj komputer
 3. Wyłącz Wi-Fi w moim telefonie

  • Byłem ciekawy, czy iMac nie pojawi się jako opcja, gdy Wi-Fi jest wyłączone, ponieważ nie wiem, jak został wykryty przez mój telefon. Nawet przy wyłączonym Wi-Fi opcja wciąż się pojawiała. Musi tak być, ponieważ zarówno iMac, jak i iPhone są zalogowane na moim koncie iCloud.

Żadna z powyższych opcji nie miała wpływu.

Oto zrzuty ekranu z moich doświadczeń

ekran połączenia lista opcji audio


Czy była to jakaś aktualizacja? Próbowałem wszystkiego na tym forum i innych (włączanie / wyłączanie Wi-Fi, włączanie / wyłączanie Bluetooth, wylogowywanie się z icloud, co nie jest rozsądne) i nic nie działa. Problem zostanie rozwiązany przez kilka minut, a następnie otrzymam następne połączenie telefoniczne. To jest bardzo frustrujące. Chcę tylko nacisnąć przycisk zestawu głośnomówiącego i dostać zestaw głośnomówiący!
Austin81

Prawdopodobnie Wi-Fi zamiast bluetooth - jeśli automatycznie wykrywa iMaca i nie potrzebujesz żadnego urządzenia używającego tego iMaca do połączeń audio, a następnie otwórz aplikację FaceTime iMaca, otwórz preferencje i aż do „połączeń z iPhone'a” lub podobny. Uwaga: to jest komentarz, a nie odpowiedź, ponieważ nie mam jeszcze reputacji na tej stronie.
Chalky

Odpowiedzi:


19

Na iPhonie wybierz Ustawienia > Telefon > Połączenia na innych urządzeniach > odznacz Mac. Następnie wyłącz przełącznik „Zezwalaj na połączenia na innych urządzeniach” i uruchom ponownie telefon.

Warto również wspomnieć: samo wyłączenie przełącznika „Zezwalaj na połączenia na innych urządzeniach” NIE rozwiązuje problemu - komputery Mac pozostają na liście opcji audio, nawet jeśli ta opcja jest wyłączona. Musisz włączyć tę opcję i odznaczyć każde urządzenie przed wyłączeniem opcji. Opcje dźwięku mogą się nie zmieniać, dopóki telefon nie zostanie ponownie uruchomiony.


1
Zrobiłem to i działa to przez jeden dzień, ale Audio-> Mac zawsze powraca w miejsce zestawu głośnomówiącego. Ustawienia „połączeń na innych urządzeniach” pozostają takie, jak je pozostawiłem (całkowicie wyłączone). Powtarzam więc kolejny dzień.
2540625,

1
Tylko w celu potwierdzenia: czy upewniasz się, że nie zostawiasz zaznaczenia urządzeń , ale ustawienie Zezwalaj na połączenia na innych urządzeniach jest zaznaczone ? Czy zrestartowałeś telefon?
Pracownik

1
Sugerujesz odznaczenie wszystkich urządzeń w obszarze „zezwalaj na połączenia”, ale pozostaw pole „zezwól na połączenia” zaznaczone (zamiast odznaczać je po potwierdzeniu, że wszystkie urządzenia są odznaczone)? Zrobiłem to teraz, ponownie uruchomiony, został naprawiony natychmiast, ale wrócił później tego samego dnia.
2540625

1
Właśnie go przetestowałem i wydaje mi się, że działa dla mnie opcja „zezwalaj na połączenia” zarówno zaznaczone, jak i niezaznaczone. Pamiętam, że kiedy opublikowałem tę odpowiedź, byłem na iOS 11 i tylko zaznaczenie działało, ale może zachowuje się inaczej na iOS 12 dla niektórych użytkowników. Być może warto opublikować ten problem na forach wsparcia Apple, aby sprawdzić, czy ktoś jeszcze ma ten sam problem na iOS 12.
Pracownik

3

Spróbuj wyłączyć Bluetooth na obu urządzeniach. Jeśli zniknie, gdy Bluetooth jest wyłączony, być może trzeba będzie zapomnieć o połączeniu Bluetooth w telefonie iPhone z komputerem Mac.


3
Nie mogę wyłączyć Bluetooth na żadnym z nich. Telefon potrzebuje go do połączenia z samochodem, a komputer korzysta zarówno z myszy Bluetooth, jak i klawiatury. Telefon nie jest sparowany z komputerem iMac przez Bluetooth.
boltup_im_coding

1
Nie trzeba go sparować, jeśli Mac i iPhone są skonfigurowane z tym samym Apple ID. To proces automatyczny. Jeśli nie używasz komputera, wyłącz go.
Melvin Jefferson

1
Zawsze możesz tymczasowo włączyć i wyłączyć Bluetooth, kiedy jest to potrzebne.
Melvin Jefferson

1
Mam ten problem i rzadko używam Bluetooth i nigdy nie zostawiam włączonego Bluetooth.
2540625

3

Miałem ten sam problem i rozwiązałem go ... w Mac przejdź do FaceTime i przejdź do preferencji i po prostu odznacz połączenia telefoniczne na tym urządzeniu ... problem rozwiązany


1

Rozwiązałem ten problem, wyłączając nadawanie mdns na wszystkich moich komputerach Mac.

W Terminalu uruchom to polecenie (użyj, sudojeśli masz włączoną SIP).

defaults write /Library/Preferences/com.apple.mDNSResponder.plist NoMulticastAdvertisements -bool YES

Nadal nie wiem, jak usunąć AppleTV z listy.


Czy sudo jest zawsze wymagane? W razie potrzeby edytuj
ankii

0

Miałem ten sam problem i znalazłem rozwiązanie!

Ustawienia Kliknij zielony przycisk „Telefon” Kliknij „Połączenia na innych urządzeniach” Wyłącz „Zezwalaj na połączenia”


1
To jest to samo rozwiązanie, co Mike'a, opublikowane trzy miesiące wcześniej.
2540625

0

Wypróbowałem wszystkie powyższe, a co działa, to wyłączyć WiFi, następnie wyłączyć telefon, a następnie ponownie uruchomić telefon i hej ... ikona głośnika powróciła.


1
Zrobiłem to i działa to przez jeden dzień, ale Audio-> Mac zawsze powraca w miejsce zestawu głośnomówiącego. Ustawienia „połączeń na innych urządzeniach” pozostają takie, jak je pozostawiłem (całkowicie wyłączone). Powtarzam więc kolejny dzień.
2540625,

-2

Wyłączyłem iCloud na moim iPhonie, co przywróciło normalny tryb głośnika.


5
Nie sądzę, aby było to realne rozwiązanie, ponieważ spowoduje wyłączenie kopii zapasowej iCloud
boltup_im_coding
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.