Jak szybko połączyć się z AirPods w iOS 11?


12

Mam AirPods i uwielbiam je, ale nie podoba mi się problem z przełączaniem telefonu, aby wysyłać dźwięk do AirPods. Mam AirPods zsynchronizowane z wieloma urządzeniami, takimi jak mój Mac, więc nie wie, z którym się połączyć.

Teraz robię:

  1. Przesuń w górę od dolnej krawędzi, aby podnieść centrum sterowania.
  2. Wymuś naciśnięcie ikony fali w prawym górnym rogu kontrolki odtwarzania audio
  3. Naciśnij przycisk sterowania wyjściem audio po prawej stronie, aby podnieść listę urządzeń wyjściowych.
  4. Wybierz AirPods z tej listy.

To jest za trudne. Musi być prostszy sposób. Jest tu?

Na przykład, czy mogę skonfigurować przycisk sterowania jednym dotknięciem, aby przełączyć się na airpods? Powiedz Siri, aby zrobiła to za pomocą poprawnie sformułowanego polecenia?


2
zgadzam się, że to jest problem. wygląda na to, że próbuje się połączyć z urządzeniem, z którym było ostatnio sparowane. Podczas parowania stosuję tę samą technikę, co czasami jest frustrujące podczas odbierania połączenia. Oczywiście czasami AirPods przychodzą łatwo podczas połączenia / muzyki itp., Ale nie zawsze. a czasem proces parowania wymaga czasu. Nauczyłem się z tym żyć. Podoba mi się pomysł twojego centrum kontroli. Powinien wykonać tylko dwie akcje zamiast 3 (tak jak teraz). Chciałbym również, aby Siri mogła wykonywać polecenia takie jak „Graj w Jazz na głośnikach kuchennych” lub „Zadzwoń do mamy na AirPods” ... pewnego dnia
JBallin

1
Chcę tylko zauważyć, że nie musisz zmuszać / 3d naciskać ikony fali. Na moim iPhonie 6 (ekran dotykowy bez siły / 3d) mogę dobrze przejść do opcji wyjściowych, dotykając linii fali „sygnałowej” w rogu bloku audio. Dziękuję bardzo za tę opcję! Wcześniej używałem te cholerne preferencje Bluetooth, co jest koszmarem, aby dostać się (i oczywiście zaangażowany odblokowywania telefonu też!)
jerclarke

Odpowiedzi:


4

Tylko dlatego, że jedno urządzenie śpi, nie powoduje synchronizacji airpods z innym urządzeniem. W takim przypadku nic się nie dzieje i musisz ręcznie połączyć się z wybranym urządzeniem. Walczę też z tym. Moje urządzenia nie są równe i robię różne rzeczy na moim iPhonie, iPadzie, Macbooku i iMacu. Jak wspomniano, idealnym rozwiązaniem byłaby integracja Siri. Oznaczałoby to jednak, że Airpods rozumieją Siri, czego nie rozumieją. Dzięki, że wskazówka przejdzie przez sterowanie multimediami, znacznie mniej kłopotów, ale nie idealnie.


Jak na ironię +1 pytanie OP OP zaoferowało mi lepszy sposób na zrobienie tego niż wcześniej (otwarcie preferencji bluetooth, co jest koszmarem). Mam nadzieję, że wkrótce dodadzą lepszy sposób. Tragicznie, że „nie można go użyć do połączenia z bluetooth” było specyficznym ograniczeniem systemu skrótów w iOS 12, więc jest to również ślepy zaułek.
jerclarke

3

Natrafiłem na Twój post, szukając rozwiązania tego samego problemu. W międzyczasie możliwe jest przynajmniej zredukowanie 4-etapowego procesu do 3-krokowego, zakładając, że zaczynasz od ekranu głównego, chociaż wymaga to utrzymania aplikacji ustawień w obszarze dokowania urządzenia:

  1. Wymuś naciśnięcie ikony aplikacji „Ustawienia”
  2. Wybierz „Bluetooth”, dogodnie zlokalizowany w ostatnim (tj. Najbliższym) rzędzie wyborów.
  3. Wybierz AirPods z listy urządzeń Bluetooth.

Dobrze wiedzieć. Komentując, zauważ, że nie działa to na starszych telefonach bez ekranów dotykowych z wymuszonym / 3d. Jednak inne rozwiązanie z centrum sterowania nie wydaje się wymagać siły / dotyku 3d.
jerclarke

2

AirPods automatycznie łączą się i włączają jako wyjście audio po wyjęciu z etui i umieszczeniu w uszach .

Wyjście audio jest przełączane z powrotem na telefon, gdy AirPods zostaną ponownie umieszczone w obudowie. Rzadko trzeba ręcznie ustawiać urządzenie wyjściowe.

Jeśli musisz ręcznie ustawić wyjście, możesz 3D Touch w dowolnym miejscu w sterowaniu multimediami, nie tylko ikonę fali w rogu.


2
Niemal każdego dnia korzystam z AirPods na iPhonie, iPadzie i komputerze Mac. Same AirPods nie mogą zgadnąć, którego urządzenia używam. Dlatego ciągle ustawiam je jako wyjście audio na samym urządzeniu.
algowy

@algal Ah, inne urządzenia nie zostały wymienione! Ostatni akapit jest nadal aktualny, a ponadto czy Twój Mac nie śpi, gdy używasz iPhone'a, więc AirPods i tak wskakuje tam, gdy jest umieszczony w uszach, i podobnie, gdy Twój iPhone jest w trybie uśpienia?
grg

2
Mam niedorzeczne życie, w którym jednocześnie będę mieć iPhone'a, Maca, a czasem iPada, więc moje AirPody rzadko mają szansę wrócić do pożądanego urządzenia. Ale dobrze wiedzieć, że starają się to zrobić, gdy jest to możliwe.
glon

Odpowiedź całkowicie ignoruje plakat, który już pisze, że problemem jest zmiana między urządzeniami. Te dodatkowe fakty automatycznego przełączania, gdy jedno urządzenie śpi, są jednak bardzo interesujące, należy je dodać, aby odpowiedzieć (ale wydają się niepoprawne, patrz następna odpowiedź)
K.-Michael Aye

Upewnij się, że wszystkie urządzenia są aktywnie zalogowane i mają ten sam Apple ID. Jeśli tak, upewnij się, że Bluetooth jest również włączony. Powinny się automatycznie przełączać po umieszczeniu w uszach. Są one podłączone do Twojego Apple ID, aby wszystkie Twoje urządzenia mogły je rozpoznać.
Melvin Jefferson
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.