Jak wyłączyć dokuczliwe aktualizowanie do High Sierra?


10

Jestem na Sierra i chciałbym wyłączyć okresowe dokuczliwe aktualizacje do High Sierra. Zrobię to, kiedy będę gotowy. Jakiś prosty sposób to zrobić?

Odpowiedzi:


4
  • Otwórz folder /Library/Bundles
  • Przenieś pakiet o nazwie OSXNotification.bundle na pulpit

Uruchom ponownie Jeśli nie masz żadnych dalszych problemów, możesz usunąć ten pakiet. Dzięki eclecticlight za tę wskazówkę.


Dzięki - próbowałem tego i poinformuję, jeśli to nie zadziała!
max_zorn

Niestety od 2 maja 2018 r. Pakiet OSXNotification.bundle nie znajduje się już w / Library / Bundles (i nie, nie szukam w ~ / Library / Bundles).
David

6

Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy powinien po prostu uniemożliwić monit o aktualizację do najnowszego systemu operacyjnego, a drugi całkowicie uniemożliwi App Store przeszkadzanie w aktualizowaniu czegokolwiek.

Najbardziej zalecane jest przejście do App Store, wybranie karty Aktualizacje, kliknięcie prawym przyciskiem myszy aktualizacji, o której nie chcesz się martwić, i wybranie „Ukryj aktualizację”.

Alternatywą jest przejście do Preferencji systemowych, kliknięcie App Store, odznaczenie „Automatycznie sprawdzaj dostępność aktualizacji”. To powinno zapobiec przeszkadzaniu App Store przez wszystkie dostępne aktualizacje.


1
Dzięki, że zrobiłem to jakiś czas temu, ale myślę, że jest już pobrany i nakłania mnie do zainstalowania. Kliknięcie z wciśniętym klawiszem Control nic nie robi i życzę innych aktualizacji.
max_zorn
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.