Występuje opóźnienie między dźwiękiem powiadomienia a banerem powiadomienia dla aplikacji poczty w High Sierra. Jak mogę to naprawić?


18

Za każdym razem, gdy otrzymuję powiadomienie pocztą, słyszę dźwięk powiadomienia, ale baner pojawia się 3-5 sekund później. Występuje opóźnienie między dźwiękiem powiadomienia a sztandarem powiadomienia. Ten problem dotyczy tylko aplikacji poczty. Jak mogę to naprawić? Próbowałem ponownie uruchomić i kilka innych standardowych / szybkich poprawek, ale nic nie pomogło. Ten problem pojawił się także po aktualizacji do High Sierra. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc!


1
Widziałem to również od czasu przejścia na High Sierra. Dzieje się to na trzech komputerach, nawet po czystej instalacji.
farski

1
Próbowałem zaktualizować do najnowszej wersji, zamknąć i ponownie uruchomić aplikację, komputer i wszystko, co mogłem sobie wyobrazić, ale nic nie działa. Wygląda na to, że błąd znajduje się w kodzie źródłowym aplikacji, a nie w systemie. Problem ten opublikowałem również na kilku innych platformach, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi!
Abby

1
Mam ten problem na Mojave (10.14.6), nawet po ponownej instalacji systemu operacyjnego
Morozov,

Odpowiedzi:


7

Miałem ten sam problem w przypadku 27-calowego iMaca z 2017 r. Rozmawiałem z obsługą Apple .... (Mam APPLE CARE)

Kazali mi robić 3 rzeczy:

 1. Uaktualnij do najnowszej wersji macOS High Sierra 10.13.4 (Samo to nie naprawiło).

 2. Zresetuj SMC (w moim komputerze stacjonarnym kazali mi się zamknąć i odłączyć urządzenie na 15 sekund).

 3. Zresetuj NVRAM .


to jest naprawdę dziwne. pomyślałbym, że to błąd oprogramowania, który można łatwo naprawić, ale tak naprawdę mam innego klienta poczty, więc nie mam już poczty Apple.
Abby,

że wykonanie tych kroków byłoby przydatne tak jak regularna konserwacja maszyny? ponieważ są chwile, kiedy dostaję przypadkowe błędy tu i tam, które miażdżą mój umysł
Abby

Zresetowanie NVRAM wykonało dla mnie pracę!
Pei

1
Czy ktoś mógłby wyjaśnić, dlaczego zresetowanie pamięci NVRAM rozwiązuje ten problem? W końcu Mail jest, jak sądzę, zwykłą aplikacją, która może wydawać powiadomienia. Co ma z tym wspólnego NVRAM?
Loreno

2

Problem ten dotyczył mnie także od czasu przejścia na High Sierra, oto jak to naprawiłem:

 • Zamknij aplikację Mail;
 • Przejdź do Ustawienia - Powiadomienia - Poczta;
 • Wybierz „Brak” dla typu alertu;
 • Odznacz WSZYSTKIE inne opcje powiadomień pocztą;
 • Zamknij ustawienia;
 • Otwórz pocztę i naciśnij przycisk wysyłania i odbierania;
 • Zamknij pocztę;
 • Wróć do ustawień powiadomień programu Mail i przywróć poprzednie ustawienia (lub cokolwiek, co chcesz tam użyć);

Te kroki pozwoliły mi pozbyć się irytującego 5-sekundowego opóźnienia między dźwiękiem powiadomienia a wyświetlaniem wyskakującego okienka, mam nadzieję, że to również zadziała.


dziękuję za udostępnienie swojego rozwiązania. osobiście było to dość irytujące, więc po prostu zrezygnowałem z poczty i pobrałem oficjalną aplikację Outlook, która działa na tyle dobrze, że nie przeszkadza mi nawet ponowne otwieranie poczty.
Abby

Racja, muszę powiedzieć, że problem powrócił kilka dni później, więc to obejście nie rozwiązało problemu w pełni.
David

bardzo dziwny. ponieważ mam kilku znajomych, którzy używają Macbooków, i wydaje się, że nie mieli tego problemu, więc zastanawiam się, co może być przyczyną. mam nadzieję, że Apple to zauważy 🤞🏻
Abby

1

Po prostu zresetowanie NVRam rozwiązało problem. (Dodałbym to jako komentarz do odpowiedzi Michaela, ale brakuje mi przedstawiciela).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.