Zabezpieczanie moich danych podczas recyklingu iPoda w Apple Store


2

Chciałbym kupić nowego iPoda touch, nie chcę też ponownie wprowadzać wszystkich moich kontaktów i notatek (nie przejmuj się czyszczeniem aplikacji), ale chcę sprawdzić dwie rzeczy przed wyjazdem i skorzystaj z 10% zniżki w Apple Store.

  1. Czy mogę wykonać kopię zapasową danych na jak najbardziej zaktualizowanym iPodzie drugiej generacji i przywrócić go na nowym, błyszczącym iPodzie czwartej generacji?

  2. Czy mogę upewnić się (z uzasadnionego powodu), że moje dane zostaną usunięte z iPoda po oddaniu go do sklepu Apple?

Odpowiedzi:


2
  • Tak, dane z kopii zapasowej w iTunes z iPoda drugiej generacji powinny być możliwe do odtworzenia w nowym iPodzie czwartej generacji, w oparciu o moje doświadczenia związane z uaktualnieniem iPoda Touch pierwszej generacji do iPhone'a.
  • Jeśli chodzi o czyszczenie danych, sprawdź ten post na blogu ZDnet . Zawiera informacje o Erase all Content and Settingsopcji, której można użyć do wyczyszczenia iPoda, w tym cytat z działu wsparcia Apple. Bardziej szczegółowe informacje na temat wszystkich urządzeń Apple iDevices można znaleźć na tej stronie Apple .
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.