Jakie są te foldery i pliki w folderze mojej biblioteki?


2

Mam kilka podejrzanych folderów i plików w folderze biblioteki. Zastanawiałem się, czy powinienem je usunąć.

  • ApplicationaContents
  • Zawartość aplikacji
  • Wsparcie aplikacji

wsparcie aplikacji

  • appn

to tylko plik zawierający słowo:

hydrometrid

  • arracacha

arracacha

edytować: Biblioteka


2
Niekoniecznie zależy od aplikacji. Jest tu za mało kontekstu, aby udzielić odpowiedzi. Twoje zdrowie.
bjbk,

Czy to możliwe, że trzy inne foldery z aplikacją są po prostu błędnie napisane, czy faktycznie są używane? W jakim kontekście mogę wyjaśnić sprawę?
Koszmar

Zależy od tego, jaki jest folder nadrzędny. Jaka jest aplikacja? Większość z nich jest ustalana przez samą aplikację. Za mało kontekstu do powiedzenia. Jeśli jesteś naprawdę zaniepokojony, uruchom skanowanie antywirusowe. Dostępne są bezpłatne skanery do pobrania. Zrób to przed usunięciem plików, które mogą uszkodzić aplikację.
bjbk,

Folder nadrzędny to moja biblioteka systemowa.
Koszmar

Bardzo trudno powiedzieć… czy patrzymy na system wykorzystujący angielski lub inny język? (tj. Program ) To, co możesz zobaczyć, to tylko skutki błędów popełnionych w wyniku internacjonalizacji oprogramowania. Ważne jest, aby odróżnić, dlaczego uważasz, że są one podejrzane z natury.
Allan,

Odpowiedzi:


0

Jeśli nie masz pewności, czy są one bezpieczne, wykonaj kopię zapasową i sprawdź, czy masz kopię plików, a następnie usuń je.

Biblioteka może być wybredna, gdy usuwasz coś, czego potrzebuje system, ale obsługa aplikacji ze spacją jest uzasadniona. Pozostałe, które wyświetlasz na tym obrazie, nie pochodzą od Apple, więc w najgorszym przypadku są złośliwym oprogramowaniem lub, w najlepszym wypadku, stworzone przez firmę zewnętrzną.


Możesz dodać, że jeśli to widać, to: a) zrobiła to możliwa aplikacja innej firmy o bardzo wątpliwej jakości; wtedy i b) tego typu zachowanie jest bardzo typowe dla naprawdę złośliwym oprogramowaniem oraz c) to może warto spojrzeć w tym przypadku.
LangLangC
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.