Wiele iPhone'ów i iPadów o tym samym identyfikatorze Apple


2

Mój mąż ma swojego osobistego iPhone'a 5s i iPada Air 2, a także iPhone'a 6 i iPada Air 2 do swojej pracy. Chce zmienić „działający iPhone 6 i iPad Air 2” na nowy identyfikator Apple niezwiązany z jego osobistym identyfikatorem Apple (icloud ??). Próbuję pomóc, ale nie znam iPhone'ów Apple itp. Używa swojego osobistego adresu e-mail dla swojego Apple ID dla wszystkich urządzeń, ale osobnych adresów e-mail.

Jak zmienić jego urządzenia robocze bez utraty kontaktów, zdjęć itp. Nie jestem pewien, czy wszystkie urządzenia przesyłają informacje do iCloud - (jak mogę się dowiedzieć?).

Jestem tak sfrustrowany czytaniem tak wielu rzeczy w Internecie, że boję się spróbować to dla niego zrobić. Nie ma pojęcia o żadnych technologiach, więc nie ma dla mnie pożytku z pomocy.

Ponadto chce zmienić swój osobisty iPhone 5s na iPhone 6 Plus (bez utraty swoich rzeczy).

Myślę, że potrzebuję naprawdę dobrych rzeczy, aby pomóc mi to osiągnąć bez utraty kontaktów, zdjęć itp. Czy ktoś może mi pomóc?

Z góry dziękuję!


1
Mogę pomóc, ale będzie to wymagało kilku kroków, które należy odpowiednio wykonać, aby mógł być zadowolony z przełącznika. Mogę również powiedzieć, że jeśli używa on iCloud, domyślnie zdjęcia i kontakty należą do tego iCloud. Wyjątkiem od tej reguły jest to, że tworzy kopie zapasowe tych zdjęć na dysku twardym, a jeśli jego kontakty pochodzą z jego adresu e-mail (Gmail, Yahoo, AOL itp.), Nie będzie musiał się zbytnio przejmować przełącznikiem.
Melvin Jefferson,

Odpowiedzi:


1

Jasne, że mogę pomóc, ale zajmie to trochę czasu, aby objąć wszystkie bazy. Będę aktualizować tę odpowiedź, gdy ją aktualizuję. Skomentuję nawet, gdy go zaktualizuję.

Pierwsza rzecz 1. Chcesz mieć pewność, że wszystkie jego urządzenia mają kopie zapasowe. Choć może się to wydawać nudne, jest to kluczowy krok w migracji i zmianie kont i urządzeń. Chcemy to zrobić na pierwszym miejscu, aby nic nie zostało przypadkowo utracone, zablokowane lub zniknęło. Możesz wykonać kopię zapasową iTunes na komputerze, chociaż osobiście polecam kopię zapasową iCloud, ponieważ jest to o 1 mniej urządzenie, które musisz otworzyć i używać, i możesz to zrobić bezpośrednio na iPhonie / iPadzie, o ile ma on dostęp do Wi-Fi i ładuje się / ma przyzwoitą żywotność baterii.

Aby wykonać kopię zapasową na iCloud, 1. Upewnij się, że ma on włączoną funkcję iCloud w ustawieniach (Ustawienia -> Kliknij jego imię -> Kliknij na iCloud -> Przewiń w dół do iCloud Backup (jeśli jest zalogowany, powinien to zobaczyć) - Kliknij na kopię zapasową iCloud i następnie upewnij się, że jest włączony (zielony), a następnie Utwórz kopię zapasową teraz (chyba że ma kopię zapasową i jej najnowszą wersję nie wprowadzono żadnych zmian w informacjach o urządzeniu - inaczej: kontakty, wiadomości, zdjęcia itp.). Drugi sposób (w przypadku starszych urządzeń) to przejść do Ustawienia -> iCloud, a następnie iCloud Backup.

Jeśli zrobiono to ze wszystkimi jego urządzeniami, następnym krokiem jest skopiowanie wszystkich zdjęć z tych urządzeń na komputer. W ten sposób jest łatwiej niż z iCloud. Jeśli jego biblioteka zdjęć iCloud jest włączona (Ustawienia -> Kliknij jego imię -> Kliknij iCloud -> Kliknij Zdjęcia -> Upewnij się, że biblioteka zdjęć iCloud jest aka zielona), może nie mieć bezpośredniego fizycznego dostępu do swoich zdjęć, ponieważ chmura zaczął już je przesyłać. Jeśli są zdjęcia, do których nie może uzyskać dostępu ze swojego urządzenia, ale znajdują się na iCloud, istnieje sposób na ich pobranie z komputera. Będzie musiał znać swój adres e-mail Apple ID (zwykle w ustawieniach -> kliknij swoje imię -> e-mail pod jego nazwiskiem) i hasło.

Jeśli nie wiesz, jak wyodrębnić zdjęcia z tych iPhone'ów / iPadów, zostaw komentarz, a następnie możemy omówić te sprawy.

iCloud Backup - https://support.apple.com/en-us/HT203977


Po utworzeniu kopii zapasowych iCloud i wyodrębnieniu zdjęć możesz sprawdzić jego konta i sprawdzić, czy ma on pocztę e-mail Gmail, Yahoo, AOL (w zasadzie klient zewnętrzny, który udostępnia własną pocztę internetową). Jeśli to zrobi, zwykle ten e-mail ma zapisane w nim kontakty. Zawsze może to sprawdzić, logując się na adres e-mail w Internecie, a następnie sprawdzając kontakty. Jeśli wszystkie są świetne, możemy przejść do następnych kroków. Jeśli nie, musimy upewnić się, że kontakty są włączone w iCloud, aby wszystkie zostały zapisane. Istnieje sposób na pobranie listy kontaktów z iCloud w Internecie. Jeśli potrzebujesz tego wskaźnika, daj mi znać. Po potwierdzeniu / utworzeniu kopii zapasowej tych kontaktów możemy przejść do przodu.2
Och, dziękuję za te informacje i zamierzam to zrobić krok po kroku! Chociaż jego iPhone'y zawsze mówią coś o tym, że pamięć w iCloud jest pełna "! Czy to problem? Myślałem, że zapytam o to pierwszy! Przepraszam, nie wiem jak się z tobą skontaktować, ale DZIĘKI !!! Właśnie widziałem Melvina Jefferson, więc dziękuję SIR !!
Dvan

2
Sir, jesteśmy w Teksasie (USA) :) Myślisz, że nie będziemy mogli tworzyć kopii zapasowych w iCloude bez płacenia za dodatkowe miejsce w GB? Właśnie włączyłem jego osobistego iPhona i kliknąłem ustawienia> nazwa>, a następnie iCloud chciał jego identyfikator Apple PSWD, wpisałem go, a następnie pojawiła się wiadomość i powiedziałem, że kod (2-3 cyfry) zostanie wysłany do jego innych urządzeń, a ja zadzwonił do mojego męża i powiedział, że otrzymał powiadomienie, że jego iPhone próbuje być dostępny w Orlando, Floryda? W tym powiadomieniu nie było żadnych kodów. Co za cholera. Więc anulowałem i wróciłem do ustawień. Jestem taki skołowany. Mieszkamy w Teksasie. :(
Dvan

2
Ma wiele rzeczy związanych z iCloud, a iCloud jest włączony w hiis osobistym iPhonie, ale jeśli wyłączę powiedz, notatki, to coś mówi, że wszystkie notatki zostaną usunięte. Chociaż tak naprawdę nie sądzę, żeby były jakieś notatki, które kiedykolwiek zrobił. Jestem pewien, że nie wie, jak go używać. Jedyne rzeczy, których nie ma, to: poczta, brelok, iBooks, pogoda
Dvan

2
Nawiasem mówiąc, załadowałem jego laptop do folderu, wszystkich jego zdjęć, na wypadek, gdyby coś poszło nie tak, ale to było zanim znalazłem tę stronę, aby uzyskać prawdziwą pomoc! Mam tylko jego telefon stacjonarny, ponieważ musiał dziś zabrać ze sobą rzeczy do pracy i osobistego iPada.
Dvan,

2
Dzwonisz do mnie, czy dzwonię do ciebie, aby rozwiązać ten bałagan? Mogę to zrobić w około 30 minut lub cokolwiek jest dla pana najlepsze!
Dvan,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.