Monitor zewnętrzny nie działa w trybie zamkniętej klapki


3

Mam 15-calowego MacBooka Pro z połowy 2015 roku, podłączonego do Dell P2715Q za pomocą kabla Display Port do kabla mini-DP. Przy otwartej pokrywie działam oba wyświetlacze.

Kiedyś mogłem zamykać pokrywkę i przełączałbym się na używanie zewnętrznego monitora, ale zmieniłem coś w ustawieniach, aby po zamknięciu wyświetlacz był czarny.

Używam SwitchResX do zmiany rozdzielczości i myślę, że zmieniłem kolor z Millions na miliardy, co go złamało. Nie mogę go teraz zmienić, ponieważ jest zepsuty tylko wtedy, gdy pokrywa jest zamknięta. Chcę mieć tylko jeden monitor. Jak mogę zmienić ustawienia z powrotem na normalne, aby działały poprawnie?

MacBook Pro jest podłączony do zasilania sieciowego i jest podłączony do klawiatury USB i myszy Bluetooth.

Używam dokładnie tej samej konfiguracji w pracy, z identyczną klawiaturą i myszą, ale z innym monitorem i to działa dobrze. Wygląda na to, że konfiguracja monitora w trybie otwartej klapki jest inna niż w trybie zamkniętej klapki i próbuję dowiedzieć się, jak ponownie skonfigurować tryb zamkniętej klapki, gdy nie wyświetla niczego przy zamkniętym.


Tylko sprawdzam - czy MacBook jest podłączony podczas zamykania pokrywy?
Jackson1442,

Tak, jest podłączony. Zaktualizuję pytanie
Xetius

Odpowiedzi:


2

Aby zresetować ustawienia monitora zewnętrznego:

  1. usuń folder ~ / Library / Preferences / ByHost /
  2. usuń Preferencje SwitchResX
    • fr.madrau.switchres. *
    • fr.madrau.switchresx. *
  3. zresetuj NVRAM, ale przytrzymując Cmd-Alt-PR podczas uruchamiania.

Potem mogłem samodzielnie korzystać z zewnętrznego monitora.

Tak naprawdę nie usunąłem folderów. Przeniosłem je w inne, tymczasowe miejsce, ale nie znajdują się w tym samym miejscu.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.