Xcode - Czy mogę opracować dla iOS 11.1 w El Capitan?


3

Jestem studentem oprogramowania i buduję aplikację na system iOS na zajęcia.

Chodzi o to mam MacBook Pro Mid 2009z El Capitan 10.11.6 (15G17023) i iPhone 5sbieganie iOS 11.1.2 (15B202).

Najnowsza wersja Xcode kompatybilna z El Capitan (jak sądzę) jest 8.2.1i nie jest kompatybilna z moją wersją iOS.

Aplikacja, którą próbuję stworzyć, nie wymaga ARKit ani niczego zaawansowanego i chciałbym wiedzieć, czy jest jakiś sposób, aby to zrobić z moimi rzeczywistymi urządzeniami?

Naprawdę nie mam pieniędzy na uaktualnienie mojego MacBooka do nowszego lub starszego iPhone'a.

Bardzo dziękuję za Twoją pomoc!


Edycja : Nie mam już tego problemu, ale oczywiście pytanie pozostanie otwarte, ponieważ nie znaleźliśmy rozwiązania ani właściwej odpowiedzi. To, co zrobiłem, to zainstalowałem ten High Sierra Patcher i stamtąd zaktualizowałem Xcode i wszystko, co niezbędne do rozwoju.

Nie polecam tego: wprowadzasz modyfikacje w swoim komputerze, które mogą spowodować nieoczekiwane zachowanie i wiesz, cała ta mowa antypiracka ... a także Xcode działa strasznie wolno (istnieje powód, dla którego ten model komputera nie może zostać zaktualizowany już.)

Odpowiedzi:


1

Mam nadzieję, że uzyskasz lepszą odpowiedź, ponieważ nie jest to idealne, ale to wszystko, co mam:

Państwo mogli rozwijać przy użyciu najnowszej wersji Xcode, który będzie działał na komputerze Mac z wykorzystaniem symulatora do testów z dnia na dzień. Następnie, gdy naprawdę musisz przetestować na prawdziwym urządzeniu, prześlij wersję beta do App Store, skonfiguruj się jako tester wewnętrzny i użyj TestFlight, aby pobrać aplikację na swój telefon.

Edycja: może to również wymagać pełnego konta programisty!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.