Jak skontaktować się z Apple w sprawie problemu z połączeniem na bugreport.apple.com?


9

Próbowałem zalogować się do systemu zgłaszania błędów (bugreport.apple.com) od około miesiąca.

Za każdym razem, gdy się loguję, jestem przekierowywany na stronę błędu, która informuje mnie o zgłoszeniu problemu. Rzecz w tym, że zgłosiłem problem za pośrednictwem adresu e-mail podanego na stronie błędu, a także poprzez link „Zgłoś problem z logowaniem” na stronie logowania.

Otrzymałem tylko automatyczną wiadomość, która mówi mi, że otrzymali wiadomość i nie mam żadnej innej aktualizacji (i nadal nie mogę się zalogować).

Czekałem prawie miesiąc, co powinienem zrobić?

Oto zrzut ekranu błędu, który pojawia się po zalogowaniu:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Dokładnie to samo tutaj. Ten sam błąd, próbowałem skontaktować się z nimi na obu kanałach, a dostałem tylko automatyczne wiadomości (próbowałem 3 razy). Nie wiem też, co jeszcze zrobić.
Rodrigo Sieiro,

1
Teraz działa dla mnie, chociaż miesiąc temu miałem ten sam problem. Możesz spróbować zalogować się przy użyciu Apple ID nie dewelopera (tylko zgadnij / Może warto spróbować).
voidStern

@voidStem Nadal mam problem. Czy wiesz, czy można uzyskać inny identyfikator Apple ID bez konieczności zakupu czegoś od Apple.
HoLyVieR

Czy pisałeś o tych problemach na swoich forach ?
Eir Nym,

@HoLyVieR jest to możliwe przy użyciu iTunes. Po prostu wyloguj się i zarejestruj nowe konto.
Eir Nym,

Odpowiedzi:


3

Próbowałem połączyć się z Safari (6.0.2), ale to nie działało:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Podczas korzystania z Chrome (wersje 15 i 25) jestem proszony o zalogowanie się przy użyciu mojego Apple ID na tej stronie: http://bugreport.apple.com/

W ogóle nie mam problemu:

Zrzut ekranu strony logowania

Upewnij się, że korzystasz z najnowszej aktualizacji przeglądarki. Lub użyj innego, takiego jak Opera, Firefox itp.

Zanotuj to na stronie, na której podajesz dane uwierzytelniające Apple ID:

Uwaga: Safari to sugerowana przeglądarka do korzystania z narzędzia Bug Reporter. JavaScript i pliki cookie muszą być włączone, aby uzyskać dostęp do Raportu błędów. Czas bezczynności do rozłączenia wynosi 120 minut.

Jeśli próbowałeś z różnymi przeglądarkami i nadal nie działa. Sugeruję, aby spróbować naprawić uprawnienia do dysku w narzędziu dyskowym, jeśli używasz komputera Mac.

Jeśli nadal nie działa, spróbuj pobrać najnowszą przeglądarkę Safari i zainstaluj ją ponownie. Możesz także wypróbować ten link do strony logowania.


Mam najnowszą wersję Chrome w domu, a także mam v17 (kanał deweloperski) w pracy. Próbowałem także z Safari Windows (v5) w pracy. Mam również ten sam problem, gdy próbuję zalogować się w przeglądarce Safari (Ipod Touch). To jak dotąd 3 różne maszyny i ustawienia, z którymi próbowałem się zalogować.
HoLyVieR

1
To bardzo dziwne, właśnie wypróbowałem na swoim iPhonie 4 i zalogowałem się bez żadnych problemów. Czy możesz wypróbować ten adres URL zamiast oryginalnego ?: bugreport.apple.com/cgi-bin/WebObjects/RadarWeb.woa/wa/signIn
Matias Vad

Cóż, to jest strona logowania, na którą jestem przekierowywany, kiedy wchodzisz na
bugreport.apple.com

Czy jesteś pewien, że Twoja licencja programisty nie wygasła? Wypróbowałeś także ten link: developer.apple.com/bugreporter/bugrptform.html pochodzi z: developer.apple.com/support/resources/bug-reporting.html
Matias Vad

Nie wiem, jak działa program Apple Developer, ale zarejestrowałem się kilka miesięcy temu, więc nie sądzę, aby wygasł. Wypróbuję go za pomocą formularza zgłoszenia błędu, ponieważ wszystko, co chcę zrobić, to zgłosić im błąd. A jak ciekawość, gdzie udało ci się znaleźć tę formę?
HoLyVieR

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.