Jak dodać obsługę YouTube do przeglądarki Safari 11.0?


2

Safari 11.0 w High Sierra nie odtwarza żadnych filmów youtube.com. Zamiast tego wyświetla:

Your browser does not currently recognize any of the video formats available.
Click here to visit our frequently asked questions about HTML5 video.

safari does not support youtube screenshot

Filmy w YouTube działają dobrze w Chrome, ale samo uniknięcie bombardowania reklamowego wystarczyło, by stać się fanem Safari (chociaż jest to szczególnie powolne w czytaniu mojego krótkiego pliku HTML).

Jak dodać obsługę YouTube do przeglądarki Safari 11.0?


3
Nie mam problemu z odtwarzaniem filmów z YouTube na moim MBP. Czy masz jakieś blokery treści lub blokery HTML5 w swoim systemie?
fsb

@fsb Dzięki za podpowiedź. W rzeczywistości miałem Ad Block, ale to nie był ten jeden. Miałem też pewne starsze rozszerzenie „Click To Flash” (firm zewnętrznych?) Safari. Filmy z YouTube'a są odtwarzane, gdy wyłączam to rozszerzenie.
Calaf

Safari nie ma nawet wsparcia dla filmów 4K, ale moje działa dobrze z obsługą wideo do 2K, nie wiesz, dlaczego nie możesz odtwarzać filmów z YouTube, czy na pewno nie zmieniłeś niczego w ustawieniach programisty?
Sayan

Odpowiedzi:


0

Przejdź do preferencji Safari. Kliknij Rozszerzenia. Jeśli widzisz rozszerzenie „ClickToFlash”, wyłącz je. ClickToFlash Safari extension

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.