Podłącz dwa słuchawki Bluetooth w celu udostępniania dźwięku (Muzyka i filmy)


23

Próbuję podłączyć dwa słuchawki Bluetooth do MacbookPro. Głównym celem jest jednoczesne przesyłanie strumieniowe audio do dwóch urządzeń. Czy istnieje funkcja MacOS, która pozwala mi to zrobić?

Ponadto nie rozważam rozdzielacza Bluetooth ze względu na jakość dźwięku.

Edytuj: Po dalszych badaniach znalazłem ten link na forum Bose ( https://community.bose.com/t5/Headphones-Archive/Share-Audio-from-MacOS-Macbook-Pro-with-two-or-more- Bluetooth / td-p / 46007 ). Wygląda na to, że tworzenie urządzenia z wieloma wyjściami może być rozwiązaniem? (w tej chwili nie jestem w stanie tego przetestować, ponieważ nie mam więcej niż jednego zestawu słuchawkowego Bluetooth). Czy ktoś próbował tego w ten sposób? Czy to działa?

Odpowiedzi:


32

Tak, możesz to zrobić: https://community.bose.com/t5/Headphones-Archive/Share-Audio-from-MacOS-Macbook-Pro-with-two-or-more-Bluetooth/td-p/46007

Oto kroki, które podjąłem:

  1. Połącz oba słuchawki przez bluetooth. Oba powinny powiedzieć połączony na stronie ustawień Bluetooth.

  2. W menu Findera naciśnij Idź -> Narzędzia -> Ustawienia audio Midi

  3. Powinieneś zobaczyć oba słuchawki wymienione tutaj po lewej stronie.

  4. Naciśnij przycisk „+” w lewym dolnym rogu i wybierz „Utwórz urządzenie wielofunkcyjne” (możesz zmienić nazwę urządzenia, jeśli chcesz)

  5. Wybierz słuchawki Bose z listy po prawej stronie, aby dodać je do urządzenia wielofunkcyjnego.

  6. Kliknij prawym przyciskiem myszy właśnie utworzone urządzenie wielofunkcyjne i używaj urządzenia do generowania dźwięku oraz do odtwarzania alarmów i dźwięku przez to urządzenie.

  7. Możesz także wybrać, które urządzenie jako urządzenie główne ma być synchronizowane we wszystkich podłączonych słuchawkach.

  8. Wybrałem również korekcję znoszenia dla urządzeń podrzędnych - nie jestem w 100% pewien, co to robi, ale myślę, że zapewnia, że ​​twoje urządzenia będą zsynchronizowane z dźwiękiem / wideo odtwarzanym na twoim komputerze.

  9. Uważaj na siebie. Pamiętaj, że nie będziesz już mógł regulować głośności wyjściowej z Macbooka, zamiast tego głośność jest regulowana indywidualnie dla każdego zestawu słuchawkowego, co jest całkiem fajne.


3
Wypróbowałem rozwiązanie user3063895 i rzeczywiście działa! Dziękuję SO MIUCH, @ user3063895! Moja żona (i ja) będzie BARDZO SZCZĘŚLIWY, kiedy za kilka dni lecimy na Hawaje i oboje możemy korzystać ze słuchawek BT ​​do wspólnego oglądania filmu!
igobythisname

6
Ja odpowiedź. Zrobiłeś mój romantyczny wieczór, kiedy dziecko śpi!
andilabs

4
Dzięki! Działa jak urok. Oto te same kroki ze zdjęciami: macrumors.com/how-to/output-mac-audio-two-pairs-headphones
John Assymptoth

To jest po prostu genialne.
Prav

2

Chociaż możesz sparować tyle urządzeń Bluetooth z jednym komputerem Mac, ile chcesz, możesz jednocześnie używać tylko jednego urządzenia tego typu.

Na przykład, może być podłączony do BT myszy, klawiatury i słuchawki i korzystać ze wszystkich z nich w tym samym czasie.

Czego nie może zrobić, to podłączyć i używać 2 słuchawek BT lub BT 2 myszy w tym samym czasie. Na twoje pytanie odpowiedź brzmi: nie, nie możesz zrobić tego, co próbujesz zrobić.


5
To nie jest prawda, patrz odpowiedź użytkownika 3063895.
Andrey Portnoy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.