Jakieś bezpłatne i aktualne rozwiązania, które pozwalają mi zamontować Dysk Google w Finderze?


2

Czy są jakieś bezpłatne i aktualne (już obsługiwane) rozwiązania, które pozwalają mi zamontować Dysk Google w Finderze? Znalazłem kilka rozwiązań opartych na Bezpieczniku OS X na Github, ale większość (wszystkie?) Wydaje się nie być aktualizowana przez kilka lat.


@Joonas Mam zainstalowaną kopię zapasową i synchronizację. Jak z tego zamontować wolumin GD w Finderze?
db

1
@Joonas Chcę, aby dysk pojawił się w / Volumes / Google Drive (lub coś w tym rodzaju), a następnie był wyświetlany jako wolumin serwera zdalnego na pasku bocznym Findera.
db

@Joonas Jeśli nie wiesz, może powinieneś być nieco bardziej pokorny? Urządzenia wymienione w / Woluminy zwykle nie zajmują miejsca na wewnętrznym dysku twardym. Ponadto masz bezpośredni dostęp do przechowywanych tam plików (w przeciwieństwie do „folderu synchronizacji”, w którym można manipulować tylko lokalną kopią pliku).
db

@Joonas FYI, istnieje kilka projektów na Github, które oferują tę funkcjonalność. Problem polega na tym, że kilka z nich wydaje się stabilnych / obsługiwanych.
db
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.