Czy starsze iPhone'y mogą odbierać animowane animacje utworzone i wysłane z iPhone'a X?


9

Właściciel iPhone 7+ (iOS 11.1) tutaj. Jeśli znajomy kupi iPhone'a X i stworzy / wyśle ​​mi Animoji, jak to będzie wyglądać na moim telefonie (jeśli w ogóle)?

Odpowiedzi:


10

Krótka odpowiedź: tak.

Według Apple :

Możesz tworzyć własne Animoji i udostępniać je każdemu, kto używa urządzenia z systemem iOS, komputera Mac lub smartfona.

IPhone X może utworzyć Animoji, który może następnie udostępnić animację każdemu, kto korzysta z iOS, macOS lub smartfona - DOWOLNEGO smartfona. Zobacz ten artykuł, aby uzyskać więcej informacji

Animoji jest zapisywany jako .movplik, który jest wysyłany przez MMS i może być oglądany przez praktycznie każdy smartfon (nie tylko iPhone).


6

Tak. Ta strona stwierdza, że Animoji można zobaczyć i usłyszeć na innych urządzeniach, ponieważ jest wysyłany za pośrednictwem MMS (Multimedia Messaging Service).

W rzeczywistości osoby posiadające iPhone'a X mogą zapisać Animoji jako plik .mov lub jako naklejkę do wykorzystania w innych wiadomościach.

Mogę sprawdzić, czy to działa. Wysłałem Animoji do mojej żony, która ma iPhone'a SE. Była w stanie zobaczyć i usłyszeć wiadomość.


1

Pojawi się jako zwykły plik wideo

(Zwykle w formacie .vid lub .mov, który jest akceptowany na wszystkich platformach mobilnych i stacjonarnych oraz systemach operacyjnych.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.