Brak opcji schematu partycji podczas kasowania dysku USB w MacOS High Sierra?


43

W poprzednich wersjach MacOS pamiętam, że Narzędzie dyskowe zapewniało opcję wyboru schematu partycji (GUID, MBR lub Apple).

Jeśli sformatowałem klucz USB bez zmiany schematu na MBR, nie mogłem go odczytać na komputerze z systemem Windows.

Ale teraz nie ma opcji w High Sierra.

Jak sformatować klucz USB za pomocą FAT i MBR?

Odpowiedzi:


123

Myślałem, że mam ten sam problem, ale prawdopodobnie dlatego, że w opcjach widoku w lewym górnym rogu okna Narzędzia dyskowego wybrano opcję „Pokaż tylko woluminy”.

Aby zmienić mapę partycji, wydaje się, że musisz wybrać właściwy dysk. Więc po prostu wybierz widok - pokaż wszystkie urządzenia, a następnie wybierz dysk, który próbujesz sformatować, a następnie, gdy chcesz usunąć, powinieneś mieć możliwość wyboru schematu partycji.

Mam nadzieję że to pomoże!

zrzut ekranu z adnotacjami


1
O mój! Dzięki, John. Teraz wydaje się to takie proste, próbowałem rozwiązać ten problem, mój mózg był tak prosty, że czuję się głupio. Udostępniam to na innych forach, na których ludzie mają ten sam problem. Mam nadzieję, że to w porządku. Dzięki wielkie.
Joey87

11
Co się stało z komputerem Mac? Kiedyś było proste, teraz jest wypełnione tajemniczym mięsem i unikalnymi konwencjami. Apple zgubiło skrypt.
ATL_DEV

Dziękuję bardzo ... Świetnie się nad tym zastanawiałem ...
Tracker1

2
Zmarnowałem 2 godziny życia, próbując dowiedzieć się, dlaczego mój telewizor może odczytać nową pamięć USB, ale nie tę, wszystko dlatego, że ten widok był domyślnie ukryty. Logika Apple: „
Ukryjmy

Co za parodia ...
frhd
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.