Klient AFP dla MacOS, aby połączyć się z serwerem AFP, aby powielić i udostępnić dane innym użytkownikom


1

Starałem się ustawić system, w którym będę mógł powielać i udostępniać dane innym użytkownikom.

W SMB miałem klienta QSync używanego w MacOS, ale wygląda na to, że nie może on obsługiwać rozszerzonych atrybutów z każdego MacOS na serwer. Ten klient jest domyślnym klientem używanym na serwerach QNAP NAS.

Korzystając z FreeFileSync, znalazłem kilka problemów podczas uruchamiania go w czasie rzeczywistym.

Czy znasz dobrego klienta AFP dla MacOS do łączenia się z serwerem AFP w celu tworzenia kopii zapasowych i udostępniania danych innym użytkownikom, na przykład FreeFileSync?


Wiem, że to nie jest odpowiedź (stąd dlaczego jest w komentarzach), ale mam QNAP NAS, a ich wbudowany serwer Time Machine działa przyjemnie, a proste udostępnianie z SMB działa dobrze. Jeśli mógłbyś zagłębić się bardziej szczegółowo w to, co próbujesz osiągnąć, byłoby to pomocne.
Steve Chambers

Tak, ale Time Machine służy tylko do tworzenia kopii zapasowych i chcę też udostępniać innym użytkownikom, ale dostęp SMB nie może obsłużyć rozszerzonych atrybutów, tylko za pomocą AFP, już sprawdziłem to w moim QNAS poprzez ssh. Próbuję skonfigurować system tworzenia kopii zapasowych i udostępniania w AIO, tak jak robi to QSync i FreeFileSync, ale zapisuje także rozszerzone atrybuty.
SipriusPT
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.