Jak ponownie zainstalować stare oprogramowanie iOS?


15

Mam starszego iPoda touch, który obsługuje iOS 6.1.6 i nic nowego. To urządzenie jest wyposażone w skaner kodów kreskowych Linea Pro, a wcześniej miała zainstalowaną aplikację o nazwie „ Web Barcode ”. Niedawno próbowałem trochę popracować nad aplikacją internetową, którą napisałem i zdałem sobie sprawę, że muszę zaktualizować do nowszej wersji Web Barcode - ale niestety Apple ID zapisany na moim urządzeniu został wyłączony kilka lat temu. Więc przeszedłem do ustawień i zaktualizowałem go moim obecnym Apple ID. Następnie ponownie spróbowałem zaktualizować aplikację ze sklepu Apple. Nadal nie ma kości - prosił mnie o hasło do starego konta.

Więc pomyślałem, że po prostu go usunę i ponownie zainstaluję od zera. Usunąłem aplikację i poszedłem do sklepu, ale teraz pojawia się komunikat, że nowa wersja wymaga co najmniej iOS 8.0.

Wydaje mi się, że wykonałem bardzo logiczną serię kroków, aby zaktualizować tę aplikację i chociaż rozumiem, że nie będę w stanie zainstalować najnowszej wersji, jak mogę odzyskać starą wersję? Urządzenie jest całkowicie bezużyteczne bez aplikacji do skanowania kodów kreskowych, a sklep Apple odmawia teraz instalacji jakiejkolwiek wersji na moim urządzeniu.

Co mogę zrobić, aby ponownie zainstalować oryginalną wersję tej aplikacji?

Odpowiedzi:


21

Aby pobrać ostatnią kompatybilną wersję aplikacji, musi ona już znajdować się w historii zakupów dla tego identyfikatora Apple ID. Użyj iTunes 12.6.3, aby pobrać aplikację, logując się przy użyciu nowego Apple ID. Gdy aplikacja znajdzie się w historii zakupów, próba jej ponownego pobrania na urządzenie powinna skłonić Cię do zaakceptowania starszej wersji aplikacji.


5
Łał! Zwykle zakładam, że jestem kompletnie wkręcony w taką sytuację. To całkiem sprzeczne z intuicją obejście, ale działało idealnie. Dziękuję Ci!
billynoah
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.